Przestań martwić się o swoją stronę!
WordPressowe linki do kawy

WordPressowe linki kawowe – sierpień 2018

Ok, wracamy na pokład 🙂 A wraz z powrotem do pisania wracamy do pomysłów, na które nie bardzo był ostatnio czas. WordPressowe linki kawowe. To będzie wpis, który w każdą ostatnią niedzielę miesiąca podsumuje cały miesiąc. Uwaga. Będzie subiektywnie, czasem emocjonalnie, ale zawsze o WordPressie.

Dziś pięć linków, a wśród nich aż dwa prowadzące do WPDesk (ten link jest afiliacyjny). Po pierwsze dlatego, że Maciek i jego ekipa stworzyli fajny artykuł o możliwości stworzenia fajnej opcji w sklepach na WooCommerce, a po drugie – bo na ich wtyczki do końca sierpnia jest -30% zniżki. Dla każdego. O!

Pozostałe trzy linki to: wpis Agi Bury, który obrazuje proces zmian i tego, co dzieje się wokół Gutenbera, wpis o tym, jak w WordPressie można w łatwy sposób dodać 11 nowych widgetów i wpis tłumaczący możliwości WordPressa odnośnie nawigacji po stronie. Zainteresowana/y? Enjoy!

[listly id=”2LQn” layout=”full” per_page=”25″ show_list_badges=”false” show_list_stats=”false” show_list_tools=”false” show_item_search=”false” show_item_numbers=”false” show_item_voting=”false” show_item_relist=”false” show_item_comments=”false” show_sharing=”false”]

baner postawienia kawy w podziękowaniu

O autorce...

Kasia Aleszczyk

Znana jestem z tego, że pomagam innym zaprzyjaźniać się z WordPressem. Na co dzień uczę również, jak żyć w necie, by przeżyć. Cieszę się, że jesteś i zapraszam częściej!

One thought on “WordPressowe linki kawowe – sierpień 2018

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sięgnij po więcej!