Przestań martwić się o swoją stronę!

Zapisz się do newslettera i pobierz
bezpłatny ebook o wtyczkach do WordPressa!

To nie jest zwykły newsletter. Co czwartek robię sobie kaffkę, a potem siadam i piszę list. Prawie tak samo, jak się to kiedyś pisało: serdecznie, sympatycznie i z pewną dozą humoru. I trochę też inaczej niż wtedy – bo w Interncie i o WordPressie, narzędziach i biznesie online.

Zapraszam i Ciebie do mojego świata. ❤️

Zapisz się i na dobry początek odbierz ebook o wtyczkach. Opisuję w nim 15 takich, które od dekady używam i wciąż z czystym sumieniem polecam i kilka takich, których zdecydowanie radzę unikać.

Ebook otrzymasz mailem bezpośrednio po potwierdzeniu zapisu na newsletter!

Wypełnij i dołącz!

.

Zobacz opinie tych, którzy już dołączyli!

Dzięki za ebooka. Z e-kreatywnie poznaje podstawy WP i wczoraj udało mi się postawić kolejną stronkę - tak naprawdę to dzięki Tobie 🙂 Dzięki!
Spotkajmy się przy WordPressie
Michał
Na listę zapisałam się, ponieważ jestem zainteresowana wiedzą dotyczącą wordpressa. Pierwsze kroki mam już za sobą - tzn. potrafię go zainstalować, modyfikować szablony, ale stworzenie od zera strony jeszcze przede mną 🙂 Na Twojego bloga trafiłam przez innego bloga - w tej chwili nie pamiętam z którego - a na którym to bodajże zamieściłaś gościnny wpis. Dzięki za e-booka - dużo tam przydatnej dla mnie wiedzy 🙂
Spotkajmy się przy WordPressie
Katarzyna
Kasiu, boskie tips&tricks! Ile ja się od/u Ciebie uczę!!! Dziękuję, że jesteś i że piszesz do mnie. Pozdrawiam serdecznie 🙂
Spotkajmy się przy WordPressie
Gosia

Po co Ci WordPressowy newsletter?

Wpisy na blogu nie zawsze ukazują się regularnie, więc jeśli chcesz być na bieżąco – zapisz się na WordPressowy Newsletter. Będziesz otrzymywać ode mnie wiadomość z:

  • aktualnościami z bloga, mojego podcastu oraz kanału YouTube,
  • wiedzą dotyczącą WordPressa, blogowania i e-marketingu,
  • dodatkami tylko dla moich Subików – przydatne narzędzia, informacje, linki, niepublikowane treści, promocje,
  • wiedzą odnośnie narzędzi i prowadzenia biznesu online.
.