Przestań martwić się o swoją stronę!

9 motywów WordPress dla wizytówki firmowej #1

Ha! Motywy dla bloga już były (1 wpis, 2 wpis i 3 wpis). Podobnie z motywami dla sklepów online działających w oparciu o WooCommerce. Dziś podrzucam kilka motywów idealnie odpowiadających prostym wizytówkom firmowym.

Nie znam ich. Nie instalowałam. Ale to właśnie one zwróciły mocno moją uwagę, gdy ostatnio przeglądałam repozytorium.

Musician Business

Nowoczesny, ze slajderem, sekcją cech wyróżniających, banerami, przyciskami CTA, bloga itp. Teoretycznie dla firmy muzycznej, ale stworzysz na nim wizytówkę dla każdego biznesu.

Musician Business

Business Coach

Znów nazwa nieco myląca, choć rozumiem autorów (demo przygotowane jest rzeczywiście z przykładowym biznesem coacha). Motyw spokojnie można wykorzystać zarówno do stworzenia. wizytówki firmy, jak i każdej marki osobistej.

Business Coach

BusinessDot

Trzeci z idealnych motywów dla firmowej wizytówki. Prostszy, posiada mniej sekcji na stronie głównej, ale spokojnie wystarczający!

BusinessDot

Feminine Business

Nie przepadam za podziałami na motywy męskie i kobiece, ale ten – ze względu na delikatne akcenty – zdecydowanie lepiej sprawdzi się w biznesie dedykowanym paniom właśnie. Ważne! Motyw współpracuje z WooCommerce.

Feminine Business

Seva Business

Drugi motyw dedykowany “kobiecym biznesom”, również ze wsparciem dla stworzenia sklepu w oparciu o WooCommerce.

Seva Business

One Page Business

Z zasady odradzam tworzenie strony wizytówki w formie “one page”, jednak wiem, że czasem może być to dobry początek. Stąd właśnie motyw “one page” w dzisiejszym zestawieniu.

One Page Business

Business Launcher

Typowo biznesowy motyw również obsługujący WooCommerce.

Business Launcher

Business Techup

Motyw dedykowany bardziej biznesom związanym z technologiami i IT, jednak spokojnie można go wykorzystać w każdej branży.

Business Techup

Bosa Corporate Business

Wisienka na torcie – motyw z ciekawymi rozwiązaniami graficznymi. Dodatkowo edytowalny za pomocą Elementora, więc możliwa jest jego wszechstronna rozbudowa.

Bosa Corporate Business

baner postawienia kawy w podziękowaniu

O autorce...

Kasia Aleszczyk

Znana jestem z tego, że pomagam innym zaprzyjaźniać się z WordPressem. Na co dzień uczę również, jak żyć w necie, by przeżyć. Cieszę się, że jesteś i zapraszam częściej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sięgnij po więcej!