Przestań martwić się o swoją stronę!

Motywy dla bloga #2

No i nadejszła wiekopomna chwila i motywów dla blogerów podrzucam ciąg dalszy. Tym razem pięć propozycji – starałam się oczywiście, by były różnorodne, a przez to ciekawe dla waszych odbiorców! Ciekawi? Zapraszam!

Vlogger Video Blog

Biały, lekki, ale nie do końca prosty w wyglądzie. Osobiście lubię takie magazynowe układy, a w nim dodacie jeszcze filmy jako obrazki wyróżniające. Podoba się?

Vlogger Video Blog

Strona motywu Demo motywu

Blogzilla

Idealny motyw dla tych z Was, którzy lubicie prostotę i porządek. Pojedyncze wpisy, ułożone na głównej jeden pod drugim, z pięknymi, dużymi obrazami wyróżniającymi. Wszystko to ładne i lekkie.

Blogzilla

Strona motywu Demo motywu

Magic Blog

Przykuł moją uwagę niestandardowym ułożeniem banerów na stronie głównej. Jeśli szukasz czegoś nowego, wyglądającego inaczej niż wszystko – świetnie trafiłaś/łeś!

Magic Blog

Strona motywu Demo motywu

Cherry Blog

Znalazł się w tym zestawieniu, bo ma fajny układ kafelkowy na stronie głównej. A reszta utrzymana jest dość minimalistycznie.

Cherry Blog

Strona motywu Demo motywu

Minimalblog

Niby taki “minimal”, a możliwości ma całkiem przyzwoite. Kilka układów strony głównej do wyboru, podobnie z widokami pojedynczych wpisów, całkiem ciekawie zastosowana kolorystyka i fonty.

MinimalBlog

Strona motywu Demo motywu

Pierogi

Motyw, który musiał pojawić się w zestawieniu. Po pierwsze dlatego, że nazywa się “Pierogi”, po drugie – bo stworzył go Kuba Mikita z WPart.pl, a po trzecie – bo jest piękny w swojej prostocie.

Pierogi

Strona i demo motywu
baner postawienia kawy w podziękowaniu

O autorce...

Kasia Aleszczyk

Znana jestem z tego, że pomagam innym zaprzyjaźniać się z WordPressem. Na co dzień uczę również, jak żyć w necie, by przeżyć. Cieszę się, że jesteś i zapraszam częściej!

2 thoughts on “Motywy dla bloga #2

  1. Bardzo fajne motywy miałem okazje już przetestować niektóre, na pewno bardziej polecam kupić fajny motyw i na nim prowadzić swojego bloga niż robić coś od 0. Należy jednak bardzo uważać podczas aktualizacji wordpresa, gdyż często się zdarza, że po aktualizacji może się przestać wyświetlać. Osobiście zalecam przed każdą aktualizacją robić kopie zapasowe by nie stracić swoich wpisów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sięgnij po więcej!