O mnie

 

CZEŚĆ!

Głową muru nie przebijesz – wiem, bo długo próbowałam!
Dziś tłumacząc z programistycznego na polski pomagam (nie tylko) blogerom oswajać WordPressa. Przebijam się przez zawiłości techniczne, by przybliżyć Ci jego możliwości.
Chcesz dowiedzieć się, jak wprowadzić nowe elementy w swoim WordPressie? Jesteś w dobrym miejscu 🙂

Nazywam się Kasia Aleszczyk i pomagam (nie tylko) blogerom oswajać WordPressa oraz e-marketing.

Oczywiście nie urodziłam się blogerem. W życiu robiłam przeróżne rzeczy: od opiekunki w zakładzie wychowawczym dla dzieci, przez pomoc przedszkolańską, salową w tzw. ZOL-u, kwiaciarkę, właścicielkę agencji opieki aż po sprzedawcę w sklepie medycznym. Gdzieś w międzyczasie robiłam jeszcze magisterkę z fizjoterapii, a wszystkiemu temu przyświecała jedna, jedyna, podstawowa idea. A właściwie fakt.

Fakt, że napędza mnie pomaganie innym.

DLACZEGO BLOG?

Blog to takie miejsce, gdzie opisuję, jak oswoić WordPressa i życie w sieci w ogóle. To także miejsce, w którym zachęcam do dbania o rzetelność, uczciwość i profesjonalizm tych, którzy za “robienie internetów” się biorą. Tu dzielę się swoim doświadczeniem i opisuję rozwiązania, jakie ułatwiają mi pracę. Od czasu do czasu idę na wojnę – tak, znajdziesz tu takie wpisy. Robię to wtedy, gdy spotkam oszustów, partaczy i naciągaczy.

A WordPress?

Moja przygoda z WordPressem zaczęła się od pomysłu, by wspólnie ze znajomą stworzyć miejsce dla osób, które szukają informacji o tym, jak opiekować się osobami starszymi w domu. Z tego pomysłu – na razie! – nie nie wyszło, ale to własnie Basia wspierała mnie i była moim mentorem w pierwszych zleceniach. Pokazała mi, czym jest WordPress, a ja zakochałam się w nim z wzajemnością od pierwszego wejrzenia! Dziś pracujemy z mężem – który jak na “informatyka” przystało – czyta kod WordPressa do poduszki, a kiedy skończy – weźmie się za CSS3 (kolejne jakieś 800 stron kodu), bo książka właśnie do nas płynie zza Oceanu 😉

 

Na koniec tego, co o mnie – ciekawostka. 5 rzeczy, których nawet mąż o mnie nie wie:

  • nie boję się patrzeć ludziom w oczy,
  • lubię ciszę i spokój naszego nowego miejsca życia,
  • mam w głowie milion pomysłów i sporo wysiłku wkładam w wybranie tych najfajniejszych,
  • uwielbiam kryminały, a kiedy zaczynam czytać świat wokół przestaje istnieć,
  • w 2016 2017 2018 roku napiszę pierwszą w życiu książkę.

Jeśli chcesz być na bieżąco – zapisz się do

WordPressowego Newslettera.

Maksymalnie dwa razy w miesiącu (staram się, żeby tak było, ale czasem mam naprawdę mega njusa, to wtedy może być częściej) otrzymasz ode mnie email z praktycznymi wskazówkami i tutorialami dotyczącymi WordPressa.

Nie wysyłam spamu, natomiast treści newsletterowe publikuję w strefie VIP, do której hasło również wysyłam po zapisie. Naprawdę warto!

WordPressowa grupa na Facebooku

Założyłam też na Facebooku nową grupę “WordPress (nie tylko) dla blogerów”.

Zapraszam każdego, kto chce pomagać (nie tylko) blogerom z ich WordPressami

i Was, którzy być może macie pytania związane z WP.

Dołącz do nas.

grupa-na-fb