Przestań martwić się o swoją stronę!

Nowe możliwości sklepów na WooCommerce

Początek roku to zawsze plany, marzenia i postanowienia. Nawet jeśli nie jakoś uroczyście i oficjalnie, to z pewnością w zaciszu tyłu głowy nieśmiało tli Ci się przynajmniej jeden pomysł na coś nowego lub lepszego w tym roku. Dobrze myślę? Więc jeśli tym czymś jest założenie lub poprawa funkcjonowania Twojego sklepu internetowego – śmiało! – ten wpis tworzę właśnie dla Ciebie!

WP Desk – ich przedstawiać nie trzeba

To po prostu pasjonaci! Osobiście nie przestaję trwać w zadziwieniu, jak WP Desk od firmy stawiającej stronki na WP i piszącej małe wtyczki rozrosła się do sporego Softwer House, zbudowanego wokół kilku mocnych marek wciąż związanych z WordPressem i WooCommerce. Pełni pomysłów i wizji z zapałem i śmiało realizują kolejne cele. Niedawno wypuścili kolejne rozwiązania dla WooCommerce, więc dziś kilka słów o nowościach.

Integracja z eService

Rozwiązanie przydatne w każdym sklepie internetowym, ale szczególnie dla właścicieli prowadzących swoje sklepy zarówno online, jak i offline. System płatności online eService posiada bowiem możliwość połączenia płatności w obydwu tych formach sklepów. Oczywiście udostępnia płatności: szybkimi przelewami, BLIKiem, płatnościami kartą i mobilnymi, a dodatkowo oferuje prowizję na poziomie 1,15% i pierwszy miesiąc zupełnie za darmo. Sprawdź szczegóły!

Integracja z Subiekt GT

Chyba najbardziej – po integracji z Allegro, która również jest dostępna w WP Desk – wyczekiwana integracja dla WooCommerce. Połączenie z programem działa w dwie strony i umożliwia: pobieranie zamówień i przesyłanie informacji o towarach (w dwóch kierunkach) pomiędzy sklepem a Subiektem oraz import zamówień do Subiekta NEXO Pro lub Subiekta GT i zrealizowanie ich jako dowolny dokument sprzedaży. Dodatkowo obsługa wtyczki jest prosta i intuicyjna. Przejdź do wtyczki!

Integracja z UPS

To kolejna integracja z systemem kurierskim. Dzięki niej: stworzysz przesyłki kurierskie dla wszystkich zamówień w sklepie (także archiwalnych), stworzysz i wydrukujesz etykiety dla swoich przesyłek oraz będziesz je monitorować i wysyłać link do śledzenia swoim Klientom. Sprawdź szczegóły!

Opinie na Allegro

Świetne rozwiązanie dla tych, którzy sprzedają swoje produkty również na Allegro. Dzięki wtyczce wyświetlisz na stronie głównej swojego sklepu wysuwany pasek z wszystkimi najważniejszymi informacjami o Twoim koncie na Allegro. Takie rozwiązanie zwiększy również wiarygodność Twojego sklepu. Kliknij po więcej informacji!

Promocja: wtyczkę kupisz 10% taniej z kodem rabatowym “opinie10“.

Dostawa z Xpress Delivery

Miejski kurier Xpress Delivery to możliwość dostarczania przesyłek ze sklepu nawet w czasie do dwóch godzin. Z wtyczką w prosty sposób wydrukujesz etykiety przesyłek i będziesz zarządzać zamówieniami w swoim WooCommerce. Dodatkowo firma przygotowała kupon rabatowy na wtyczkę -70% . Kliknij i poznaj szczegóły!

Stała zniżka w sklepie WP Desk!

To również nowość. W WP Desk zakupisz wszystko z rabatem -5% jeśli tylko wybierzesz płatność kartą. Zniżka naliczana jest automatycznie. Przejdź do sklepu!

Po co w ogóle wtyczki do WooCommerce?

Pewnie nie raz spotkałaś/łeś się z opinią, że w WordPressie im mniej wtyczek, tym lepiej. Warto jednak wiedzieć, że akurat odnośnie prowadzenia sklepów na WooCommerce w Polsce, raczej bez dodatkowych wtyczek się nie obejdzie. To głównie wtyczki do płatności online, sposobów dostawy, ale również fakturowania, czy automatyzacji w sklepach. Jeśli więc chcesz, by Twój sklep był przyjazny dla Klientów – koniecznie w takie rozwiązania zainwestuj.

baner postawienia kawy w podziękowaniu

O autorce...

Kasia Aleszczyk

Znana jestem z tego, że pomagam innym zaprzyjaźniać się z WordPressem. Na co dzień uczę również, jak żyć w necie, by przeżyć. Cieszę się, że jesteś i zapraszam częściej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sięgnij po więcej!