Przestań martwić się o swoją stronę!
zDojazdemDoKlienta

zDojazdemDoKlienta.pl – czyli dlaczego na e-kreatywnie pojawiła się przerwa..?

Mamy to! zDojazdemDoKlienta.pl wreszcie powstało! Dziś krótka historia tego projektu. Niech będzie przy okazji swoistym case study.

zDojazdemDoKlienta.pl – jak to się zaczęło?

Wiadomo, że żeby coś powstało najważniejsze jest, żeby mieć pomysł, a właściwie WIZJĘ. Przyszła ona do nas kilka lat temu, kiedy to Basia potrzebowała dla swojego chorego taty znaleźć dentystę, który przyszedłby do domu. Wiecie, o ile z fryzjerką, kosmetyczką, ekipą sprzątającą nie ma problemu, to dentysta świadczący usługi u Klienta? To już było wyzwanie. Wprawdzie dentystę udało się znaleźć, ale trwało to długo. Za długo. Wtedy okazało się, że nie ma w polskim internecie katalogu właśnie takich firm – firm mobilnych i że warto go stworzyć.

zDojazdemDoKlienta.pl – to… ludzie

W tym teamie współpracujemy już od dawna, jednak to pierwsza poważna wspólna inicjatywa. Basia, Martyna i Kasia – dream team, w którym każda z nas ma swoją działkę. Co ważne – działkę, w której się specjalizuje 🙂

zDojazdemDoKlienta - zespół

zDojazdemDoKlienta.pl – 3 najważniejsze rady dla Was, którzy tworzycie swoje serwisy…

Wydawać by się mogło, że ekipa, która na co dzień tworzy strony www swoim Klientom, bez problemu stworzy swoją własną. O, jakże zwodnicze to myślenie!

[su_list icon=”icon: life-saver” icon_color=”#B00F15″]

 • Czas, czas, czas. Czas to jest takie coś, co dłuży się niemiłosiernie, kiedy na coś czekasz. Jednak, kiedy masz wiele spraw do ogarnięcia mija, jakby wystartował w sprincie! Kiedy jeszcze nagle coś się sypie (niezaplanowanego) – okazuje się, że swoje sprintowe możliwości potrafi podwoić i… przyspiesza. Tak, jak masz na coś przeznaczone dwa tygodnie, to – wierz mi – od razu lepiej dać sobie dwa razy więcej.
 • Inni. Cóż… Inni to nie my. Wydawać by się mogło, że to “oczywista oczywistość”, a jednak nie. Więc od razu zdradzę ci sekret: jeśli myślisz, że inni tak samo przywiązują wagę do jakości swoich produktów (np. motywu WordPressa), to się mylisz. W dodatku wadliwość ich produktu może się ujawnić na dzień (słownie – 24 godziny) przed Twoim zaplanowanym i zapowiedzianym już wcześniej startem…
 • Własna kondycja. Tworzenie nowych projektów to coś niesamowitego. Mnie takie działania zawsze pozytywnie nakręcają. Czuję wiatr w plecy i swoiste FLOW. Ale… Wiesz, że to też działania, za którymi możesz nie przepadać? Albo takie, które ostatecznie robisz, jednak w zasadzie cię usypiają? Każdy z nas jakoś tam zna siebie i swoje możliwości. Nowy projekt może pokazać ci to, czego o sobie nie wiesz. Mi zDojademDoKlienta.pl pokazało dwie sprawy. Po pierwsze – jeśli coś się wali, pali i w ogóle sypie, potrafię naprawdę mało spać i mimo to logicznie myśleć. Po drugie – lubię robić tłumaczenie, ale 8 godzin to zdecydowanie za dużo. Tak po 5 zaczynam już się zastanawiać, czy użytkownicy na pewno nie zrozumieją wyrażenia: “Update swój plan!”

[/su_list]

Być może kiedyś powstanie dokładniejsze case study. Na dziś zapamiętaj te trzy: czas, inni, twoja własna kondycja to zmienne, które mogą poważnie wpłynąć na powstanie twojego serwisu. Poważnie – zarówno in plus jak i go pogrążyć.

zDojazdemDoKlienta.pl – czym to się je?

Serwis to nie tylko katalog firm. Już dziś – poza wpisami firmowymi – pojawiają się pierwsze wpisy na jego blogu i można zapisać się na Dojazdowy Newsletter. Mamy też swoje miejsce na Facebooku. W najbliższej przyszłości planujemy:

[su_list icon=”icon: life-saver” icon_color=”#B00F15″]

 • ebooki, poradniki i checklisty dla przedsiębiorców
 • szkolenie online dla osób otwierających swoją działalność gospodarczą
 • materiały do pobrania w tematyce rozwijania własnego biznesu

[/su_list]

Naprawdę warto do nas dołączyć!

Kto z Was prowadzi firmę mobilną? Pokażcie się w komentarzu!

baner postawienia kawy w podziękowaniu

O autorce...

Kasia Aleszczyk

Znana jestem z tego, że pomagam innym zaprzyjaźniać się z WordPressem. Na co dzień uczę również, jak żyć w necie, by przeżyć. Cieszę się, że jesteś i zapraszam częściej!

6 thoughts on “zDojazdemDoKlienta.pl – czyli dlaczego na e-kreatywnie pojawiła się przerwa..?

 1. Jeden wielki chaos. I w tym wpisie i na tej stronie o której mowa.

  Wedle domeny można wywnioskować, że to jakieś świadczenie usług na miejscu u klienta. Na stronie dowiaduje się:
  – że chodzi o jakąś promocję firm
  – że to mobilny katalog firm
  – że to normalny katalog firm
  – że to jakieś ewizytówki tylko
  – że wy promujecie moją firmę
  – że mogę wykupić jakieś usługi promocji

  I właściwie nie wiem nic.

  Gdzie ten katalog? Link dla tych tylko co opłacą abonament?
  Gdzie jakiś przykład jak to wygląda?
  Kto zapłaci świeżutkiej stronie nie wiedząc praktycznie nic?
  Jak ta promocja dokładnie wygląda? Bo jak to zwykły katalog firm i dodaje info o swojej, to za darmo są katalogi z dużym ruchem.

  W końcu o jakie firmy chodzi? Czy te świadczące tylko usługi u klienta czy nie tylko? Bo branża wnioskuje, że dowolna.

  A team opis to może miało to być zabawnie, ale wyszło mało pro.

  Niech Wam się to rozwija i zdobywa ruch i rozgłos ale sugeruje to jakoś bardziej ogarnąć.

  =========

  Przykładowo wasz inny projekt – http://www.e-wsparcie.com.pl/ – rozpisane ładnie jakie usługi świadczone. Wchodzę i wiem co i jak.

  zdojazdemdoklienta.pl to ten sam motyw czy korzystacie z tego samego motywu frameworka? Tak z ciekawości pytam.

 2. Tak BTW to pierwsza myśl po tytule w Feedly, że kursy z wordpressa na miejscu ;-))) Bo ostatnio sporo się te temat przewinął na grupach wordpressowych, więc byłoby idealne wbicie się w temat 😀

    1. Pewnie 🙂 tematy wyłoniły się w ankiecie i jest mega zainteresowanie. I oczywiście, że będą dotyczyły WP 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sięgnij po więcej!