Przestań martwić się o swoją stronę!

WordCamp 2015 w Krakowie – spotkajmy się!

WordCamp 2015 w Krakowie odbędzie się w dniach 12-13 września. Dlaczego o tym piszę? Dziś wpis bardzo zachęcający – bo na WordCampie będę i ciebie zapraszam!

Czym jest WordCamp?

Krótko rzecz ujmując WordCamp to spotkanie pasjonatów WordPressa. Zarówno tych bardziej zaawansowanych, jak i mniej. Tych, którzy z WordPressa tylko korzystają (np. pisząc własnego bloga), tych, którzy piszą motywy i wtyczki oraz tych, którzy rozwijają samego WordPressa. To miejsce i czas w którym można wymienić się doświadczeniem, wiele się nauczyć i – co najważniejsze – poznać wspaniałych ludzi. Ja swoją przygodę ze społecznością WordPressa rozpoczęłam właśnie od WordCampa (przeczytaj subiektywną relację) i w tym roku będą ją kontynuować.

WordCamp organizacyjnie

W tym roku spotykamy się w Krakowie, w miejscu niebagatelnym – Centrum ICE przy ul. Marii Konopnickiej 17, zaledwie 20 minut piechotą od Starego Rynku.

1.-Fot.-Wojciech-Wandzel-www.wandzelphoto.com_

Spotkamy się w sześciu ścieżkach tematycznych: open, developer, user, enterprice, freelancer i case studies. Tu zobaczysz kompletny już rozkład jazdy oraz listę prelegentów. Bilety w wersji VIP są stale dostępne. Wersja Standard dostępna będzie od 01.08 i warto się pospieszyć. Wprawdzie pierwsza pula biletów rozchodziła się dość długo, jednak teraz czas zaczyna naglić – kup więc im szybciej tym lepiej. I na koniec najważniejsze – uczestnicy. Pełna lista i potrzebne informacje będą na bieżąco aktualizowane pod tym linkiem.

WordCamp to również Contributor Day

WordCamp to też możliwość zaangażowania się w rozwój WordPressa. Dzień później – w poniedziałek 14 września – odbędzie się spotkanie, na które może przyjść każdy, kto chce się przyczynić do rozwoju WP. Nie do końca ważne jest, co potrafisz. Możesz nie znać języków programowania ani plików WP. Wystarczy, że znasz angielski – przydasz się do tłumaczeń. Jeśli władasz tylko polskim – możesz zaangażować się w forum lub organizację WordUpów. Każda para rąk mile widziana! Wszystko o Contributor Day znajdziesz tutaj.WordCamp 2015 w Krakowie na skróty:

I prośba na koniec – jeśli chcesz się poznać, coś razem zrobić, pogadać, zaczepić, cokolwiek – podchodź śmiało. Z przyjemnością cię poznam!

To jak? Widzimy się na WordCampie?

baner postawienia kawy w podziękowaniu

O autorce...

Kasia Aleszczyk

Znana jestem z tego, że pomagam innym zaprzyjaźniać się z WordPressem. Na co dzień uczę również, jak żyć w necie, by przeżyć. Cieszę się, że jesteś i zapraszam częściej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sięgnij po więcej!