Przestań martwić się o swoją stronę!

Sprawdź, co zyskasz dzięki konferencji online JZN22

Powstała jeszcze zanim konferencje prowadzone w Internecie zaczęłyby być modną codziennością. Przyczynkiem były eventy, w których sama brałam udział – liczne WordUpy, WordCampy, czy spotkania blogerskie. Doskonale pamiętam myśli towarzyszące mi w styczniu 2019, kiedy opracowałam koncepcję konferencji. Dostępna z każdego miejsca na świecie, dla każdego, kto tylko zapragnie, na wskroś merytoryczna, z bezpłatnym dostępem w trakcie trwania, ale i opcją płatną dla tych, którzy potrzebują więcej. I dodatki – bonusy od prelegentów – z jednej strony uzupełniające wystąpienia, a z drugiej pomagające niezwłocznie wdrożyć nowe wiadomości. Bez stania w kolejkach, szukania parkingów, noclegów poza domem, dojazdów i ilościowych ograniczeń miejsc. Wow!

Jak wygląda JZN w 2022 roku?

Za kilka dni ruszamy z 4 już edycją konferencji “Jak żyć w necie”. Przed nami 5 dni konferencji i 28 wystąpień praktyków marketingu i biznesu online. Wszystko to dostępne bezpłatnie w dniach 6-10.06.2022r. Każda prezentacja przygotowana przez specjalistę, a jednocześnie praktyka biznesu online. Bo zaproszeni prelegenci to ludzie, którzy już odnieśli sukces. Z nimi właśnie przyjdzie nam się już za kilka dni rozwijać!

W tym roku przygotowaliśmy też niespodzianki. Pierwsza to fakt, że każdy uczestnik konferencji może jednocześnie zostać jej partnerem i zarabiać dzięki poleceniu JZN22. Jak to działa? Po dołączeniu do konferencji otrzymasz swój unikalny link afiliacyjny. Dzięki osobom, które korzystając z niego zakupią Bilet VIP otrzymasz prowizję w wysokości 50% wartości biletów. I druga – wspólny lajw z prelegentami. Odbędzie się w czwartek, 9 czerwca 2022 w grupie uczestników konferencji i będzie to sesja Q&A.

Tradycyjnie i w tym roku partnerem, a za razem sponsorem JZN jest firma Smarthost – hosting, którego sama używam w projektach i z którym podbijesz Inernet.

Ale! Ale! To nie wszystko. Jeszcze dodatki dostępne z Biletem VIP za jedyne 197 zł:

  • dostęp lifetime do treści konferencji,
  • dostęp na rok do AkademiiJZN (w niej do wszystkich naszych dotychczasowych szkoleń online i poprzednich edycji konferencji JZN),
  • bonusy od prelegentów warte w sumie ponad 3600 zł!

Na które treści ja czekam z niecierpliwością?

Przyznam szczerze, że ja nabrałam chęci do wzięcia udziału w konferencji już po samym zobaczeniu zgłoszeń prelegentów. Natomiast z największą niecierpliwością czekam na trzy z nich. “Pinterest – niedocenianym narzędziem sprzedaży” Agnieszki Gaczkowskiej, bo o budowaniu swojej marki właśnie w tym medium myślę co jakiś czas i jakoś zabrać się za to nie mogę. “Jak uprościć biznes online, aby w końcu pracować mniej” Grażyny Pawtel-Lorente, bo uwielbiam lifehaki, które usprawniają firmowe procesy. I “MailerLite – najprostsza droga do profesjonalnego lejka marketingowego” Jacka Plewy, gdyż układanie zautomatyzowanej ścieżki sprzedażowej to moje zadanie na teraz w firmie.

Oczywiście to moje typy. Treści dobieraliśmy tak, byś i Ty znalazł/a te, których właśnie potrzebujesz. To jak? Widzimy się w konferencji?

baner postawienia kawy w podziękowaniu

O autorce...

Kasia Aleszczyk

Znana jestem z tego, że pomagam innym zaprzyjaźniać się z WordPressem. Na co dzień uczę również, jak żyć w necie, by przeżyć. Cieszę się, że jesteś i zapraszam częściej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sięgnij po więcej!