Przestań martwić się o swoją stronę!

Rewolucyjna szybka dostawa w jeden dzień w NEO24.pl

Pierwszy sklep internetowy w Polsce, więc mamy rewolucję. Szybka dostawa w sklepie internetowym NEO24.pl to funkcja dostępna już dziś w dwóch miastach: Wrocławiu i Łodzi. Sklep deklaruje, że do końca III kwartału usługa będzie dostępna już w całym kraju.

Czym jest szybka dostawa?

Usługa jest możliwa, jeśli Klient złoży zamówienie w sklepie w dniu roboczym do godziny 16.00. Będzie miał wtedy możliwość zamówić dostawę zamówionych produktów tego samego dnia. Swoje zamówienie otrzyma do do domu w ciągu 4 godzin.

Ile kosztuje szybka dostawa w NEO24.pl?

Na dzień dzisiejszy usługa kosztuje 39 zł. Jeśli więc liczy się czas – to cena wydaje się nie być wygórowana  🙂

[su_quote cite=”Mateusz Gołda, Dyrektor ds. Procesów Biznesowych NEO24.PL”]Nie ma w tym żadnych haczyków: „Dostawa w kilka godzin to rewolucja na skalę światową, szczególnie w branży takiej jak RTV AGD IT – zamówiona w sieci pralka, lodówka czy telewizor jeszcze tego samego dnia trafiają do Klienta. To element wpisujący się w kompleksowy model obsługi. Dziś w internecie, bez wychodzenia z domu, można po pierwsze wybrać towar z gamy znacznie szerszej niż w tradycyjnym sklepie – podczas gdy największe markety mają w danej lokalizacji np. 10 pralek, my mamy ich 3 razy więcej. Po drugie – można go kupić znacznie taniej. Po trzecie – wreszcie nie trzeba na niego czekać. W opcji NEOEXPRESS sprzęt dojedzie do domu tego samego dnia. W NEO24.PL możemy także zająć się jego wniesieniem, montażem, konfiguracją i odebraniem starego modelu. To opcje dla współczesnych konsumentów, którym zależy na otrzymaniu obsługi rozwiązującej za nich szybko i całościowo problem”.[/su_quote]

E-commerce wydaje się więc zmierzać w dobrym kierunku. Mnie ta wiadomość bardzo ucieszyła i mocno kibicuję jej realizacji. Teraz czekamy na odpowiedź konkurencji. Znasz podobne przykłady wyjścia “frontem do Klienta”? Podziel się w komentarzu.

baner postawienia kawy w podziękowaniu

O autorce...

Kasia Aleszczyk

Znana jestem z tego, że pomagam innym zaprzyjaźniać się z WordPressem. Na co dzień uczę również, jak żyć w necie, by przeżyć. Cieszę się, że jesteś i zapraszam częściej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sięgnij po więcej!