Przestań martwić się o swoją stronę!
Jak żyć w necie - konferencja online - edycja I

Konferencja online “Jak żyć w necie”

Przyszła mi taka myśl do głowy, że może by zrobić konferencję online. Trochę z tą myślą chodziłam, bo parę miesięcy i wciąż kołatało się, że chciałabym, a równocześnie mega boję się. Myśl jednak nie dawała mi spokoju i zaczęła się wizualizować. Przedstawiała mi różne swe warianty: od spotkania wśród grona przyjaciół, żeby wspólnie od siebie się czegoś nauczyć, po szeroko zakrojoną kampanię o ogólnopolskim zasięgu i tysiącach uczestników… A potem w końcu podjęła się decyzja. Że tak. Że robię. Że jadymy z tym koksem! Planom, rozpiskom i notatkom nie było końca. Dziś kilka słów o tym, że właśnie przyszedł czas, najwyższy czas (!) do konferencji dołączyć!

Po co taka konferencja?

W zasadzie po kilka rzeczy, ale przede wszystkim dla wiedzy. Dlatego też na konferencję, jako prelegentów pozyskałam ludzi, którzy tę wiedzę nie tylko posiadają, ale i wdrażają w praktyce. W swoich prezentacjach podzielą się oni właśnie praktycznymi aspektami ze swoich dziedzin i z prowadzenia biznesu online. Wszystko po to, by tobie ułatwić życie w necie.

Konferencja jednak to również spotkania. Spotkania ludzi interesujących się podobną tematyką. Nie inaczej będzie na naszej. Networking i poznawanie się w grupie na Facebooku już się zaczęło!

Dla kogo jest przeznaczona?

Z przyjemnością napisałabym, że dla każdego. Bo jestem przekonana, że każdy mógłby wynieść z niej coś dla siebie, niezależnie w jakim miejscu swojej kariery zawodowej stoi. Wczoraj jednak napisała do mnie dawna, bo jeszcze z liceum, znajoma z pytaniem, czy powinna wziąć w niej udział. Po kilku pytaniach sama jej odradziłam. Bo jeśli swój biznes prowadzi offline i w internecie chce mieć tylko stronę www oraz fanpage, bez bloga, bez sklepu online, bez platformy, takiej czy innej, to rzeczywiście po co? Więc jeśli nie chcesz działać online, to dalej nie czytaj i biletu nie kupuj!

Ile to kosztuje?

Biletów rodzaje są trzy. Najtańszy da ci dostęp do treści konferencji podczas jej trwania, czyli od 3 do 7 czerwca. Możesz oglądać do woli, ale tylko w tych pięciu dniach. Średni daje ci dostęp do treści na cały rok i szereg dodatków: przewodnik po konferencji, notatki wizualne, mailowe wsparcie i zniżki na dalsze moje produkty. Trzeci najdroższy pakiet to wszystko, co w poprzednich plus jeszcze moja książka zupełnie za darmo.

Co wyniesiesz z konferencji?

Z pewnością ogromną dawkę wiedzy. I to zdecydowanie wiedzy praktycznej, połączonej z przykładami z życia. Poza wiedzą oczywiście znajomości. Zarówno z prelegentami (tak! oni również są w grupie uczestników konferencji), jak i z innymi uczestnikami. Nie, nie wymienisz wizytówek, by później wywalić je w kosz. Będziesz mieć od razu nowych znajomych!

Jak dołączyć?

To akurat bardzo prosty krok. Kliknij poniżej i kup odpowiedni dla siebie bilet.

To jak? Widzimy się podczas konferencji?

baner postawienia kawy w podziękowaniu

O autorce...

Kasia Aleszczyk

Znana jestem z tego, że pomagam innym zaprzyjaźniać się z WordPressem. Na co dzień uczę również, jak żyć w necie, by przeżyć. Cieszę się, że jesteś i zapraszam częściej!

4 thoughts on “Konferencja online “Jak żyć w necie”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sięgnij po więcej!