Przestań martwić się o swoją stronę!

Na czym polega ewenement współpracy naszych 3 firm?

Był grudzień roku 2013, kiedy powstawał blog e-kreatywnie. Firma mała, jednoosobowa, z pomysłem na siebie i swoje istnienie na rynku. Firma, jako odpowiedź na potrzebę uzupełnienia teamu, który istniał już kilka lat wcześniej. W taki sposób do e-wsparcie Barbara Muszko oraz Tina Design Martyna Kociak dołączyło e-kreatywnie Katarzyna Kordek.

Rynek internetowy jest najbardziej dynamicznym i najszybciej zmieniającym się rynkiem w Polsce. Dlatego też co raz trudniej świadczyć na nim usługi w pojedynkę. Zwłaszcza usługi dotyczące szeroko pojętego marketingu internetowego. Team: e-wsparcie + Tina Design + e-kreatywnie może skutecznie konkurować na rynku usług internetowych właśnie dzięki zróżnicowanemu zakresowi usług poszczególnych firm. Każda z nas specjalizuje się w innych dziedzinach Internetu, dlatego też wspólnie możemy uzupełniać swoje usługi.

Niewątpliwym plusem takiej współpracy jest fakt, że dzięki wzajemnemu uzupełnianiu świadczonych przez każdą z firm usług, możemy tworzyć kompleksowe projekty. Klient otrzyma więc nie tylko swoją nową stronę www, ale również nowo stworzone elementy graficzne, czy obsługę kampanii reklamowej w wyszukiwarce internetowej. Jednym słowem – wszystko, czego potrzebuje – ma na miejscu. Nie musi szukać kogoś, u kogo zrobi stronę, kogoś od reklamy czy optymalizacji strony i jeszcze kogoś od tworzenia banerów na stronę.

 

 

baner postawienia kawy w podziękowaniu

O autorce...

Kasia Aleszczyk

Znana jestem z tego, że pomagam innym zaprzyjaźniać się z WordPressem. Na co dzień uczę również, jak żyć w necie, by przeżyć. Cieszę się, że jesteś i zapraszam częściej!

Sięgnij po więcej!