Przestań martwić się o swoją stronę!

Motywy dla strony firmowej #2

Mamy lipiec 2022 roku, galopująca inflację i rynkową sytuację nie do pozazdroszczenia. Wydaje się, że to nie najlepszy moment na zakładanie nowych biznesów, ale jeśli swój biznes już prowadzisz, zwłaszcza offline, to może być świetny moment, by zaistnieć w Internecie. A istnienie online najczęściej rozpoczyna się od strony wizytówki własnej firmy i właśnie dziś dla takich stron podrzucam motywy dla WordPressa. Jestem przekonana, że każdy znajdzie coś dla siebie!

Na początku zaznaczę, że nie są to motywy z którymi pracowałam. Jednak po wielu latach pracy z samym WordPressem i tworzenia różnych rodzajów stron, mam już wyrobione “oko” do poszukiwań motywów dla różnych zastosowań. Polecane dziś po prostu wpadły mi w oko podczas przeglądania repozytorium WP.

Motywy dla strony firmowej, które zrobiły na mnie wrażenie

Feminine Business

Urzekł mnie przede wszystkim swoją delikatnością. Będzie zdecydowanie odpowiedni dla biznesów kobiecych. Minimalistyczny, w pełni edytowalny, lekki, dostosowany do WooCommerce i z dobrą dokumentacją nie powinien być powodem do rozczarowania.

Feminine Business

Strona motywu Demo motywu

Gutenify Business Dark

Fajny, bo inny. Ciemna kolorystyka strony www oczywiście nie jest dla każdego i nie każdemu biznesowi będzie odpowiadała, ale warto się przyjrzeć i tej propozycji. Do wyboru mamy aż 10 możliwości demo, a cały motyw oparty jest w zupełności o Gutenberga.

Gutenify Business Dark

Strona motywu Demo motywu

Higher Education Business

Motyw dla każdego, kto planuje opublikować i prowadzić kursy online. Oczywiście i bez nich motyw świetnie będzie działał, ale możliwość współpracy z wtyczką do kursów online – LearnPress jest zdecydowanie jego dodatkowym atutem. Motyw posiada 3 bezpłatne demo strony głównej do wyboru oraz demo auto instalator.

Higher Education Business

Strona motywu Demo motywu

Pozostałe interesujące motywy

Gutener Corporate Business

Tego jeszcze nie było, bym polecała jeden motyw do różnych zastosowań, a jednak! Bo Gutener da radę zarówno jako motyw dla strony z kursami online (patrz wyżej), jak i dla wizytówki biznesowej, czy korporacyjnej. Posiada kilkanaście demo do wyboru, a każde z nich jest naprawdę godne uwagi.

Gutener Corporate Business

Strona motywu Demo motywu

Elemento Business

Korzystając z Elemento nastaw się na pracę z Elementorem – uprzedzam, bo nie każdy będzie z tego zadowolony. Motyw jasny, przejrzysty, choć mocno dynamiczny (na szczęście ruchomość elementów w Elementorze można łatwo wyłączyć). Firma posiada w swoim dorobku również ciekawą propozycję na stworzenie strony konferencji online.

Elemento Business

Strona motywu Demo motywu

Business Capital

Spokojny, odpowiedni dla firmowej wizytówki, czy mniejszej agencji marketingowej. Posiada zwracający uwagę przycisk z wezwaniem do działa już w menu górnym.

Business Capital

Strona motywu Demo motywu

Epic Business Event

Bardzo przyjemny motyw dla stworzenia strony konferencji online lub innego biznesowego wydarzenia. Posiada również 4 demo strony głównej do wyboru: po dwie w wersji jasnej i ciemnej. Osobiście wrzucam go ku pamięci i z pewnością wrócę do niego  przy organizacji kolejnej edycji konferencji JZN.

Epic Business Event

Strona motywu Demo motywu
baner postawienia kawy w podziękowaniu

O autorce...

Kasia Aleszczyk

Znana jestem z tego, że pomagam innym zaprzyjaźniać się z WordPressem. Na co dzień uczę również, jak żyć w necie, by przeżyć. Cieszę się, że jesteś i zapraszam częściej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sięgnij po więcej!