Przestań martwić się o swoją stronę!

Urodzinowo, bo dziś blog e-kreatywnie kończy swoje dwa latka + prezentowo

Dziś na luzie. Mam dwa latka w pisaniu bloga, więc mogę śmiało przyznać się do jednej rzeczy. Jestem typowym wizjonerem. To oznacza, że w mojej głowie praktycznie każdego dnia rodzi się kolejny pomysł (zdarza się, że więcej niż jeden) na super mega zajefajny biznes, projekt życia ever na którym (oczywiście) zarobię miliony. No, naprawdę pomysł na coś, co jeszcze nikomu się nawet nie śniło. W jednej chwili widzę jak to będzie wyglądać, jak przebiegnie promocja, z kim partnerstwo, współpraca, jaka strona, domena – no wszystko to nagle rodzi się, wręcz wybucha w mojej głowie! Czuję prawie namacalnie gotowanie się komórek i dymienie mojej czaszki.

To bardzo fajny, energetyczny, można powiedzieć ponadczasowy moment. Ale?

Jak na prawdziwego wizjonera przystało – najczęściej w moim życiu na takich wizjach się kończy (czasem, ale to naprawdę rzadko zdarza się, że mam czas przynajmniej taką wizję spisać). Kiedyś żałowałam, że nie mam czasu (lub czegokolwiek innego), żeby usiąść nad każdą z wizji na dłużej. Bolała mnie utrata każdej z nich. Czasem już nawet myślałam, że może coś ze mną nie tak, skoro tych pomysłów nie kończę… Niektóre z nich wprawdzie udawało mi się rozpocząć, ale nigdy żadnej z moich wizji nie poprowadziłam dalej. I tak:

[su_list icon=”icon: frown-o” icon_color=”#B00F15″]

 • nie rozwinęłam Agencji opieki,
 • nie odpaliłam projektu z POIG 8.1 (taki tam program unijny),
 • nie napisałam książki o opiece nad starszymi osobami dla fizjoterapeutów,
 • nie zostałam sprzedawcą ksylitolu (choć już nawet miałam swój sklepik w internecie!),
 • nie stworzyłam korporacji z mojego poprzedniego miejsca pracy,
 • nie utworzyłam centrum informacyjnego dla diabetyków z cukrzycą T1,
 • nie ruszyłam ze szkoleniami dla personelu pedagogicznego odnośnie dzieci korzystających z pomp insulinowych,
 • nie stworzyłam portalu ogłoszenoiwego dla ludzi szukających przyjaciół,
 • nie piszę bloga lifestylowego (choć miałam już domenę),
 • nie zajęłam się promocją, sprzedażą, upowszechnianiem doodle 3d (patrz jakie to fajne! krótki filmik na YT),
 • nie… oj, sporo tego było.

[/su_list]

Z czasem – żeby radzić sobie z tymi stratami i nie zwariować – przyjęłam jedną zasadę (pomaga mi ona porządkować moje wizje):

[su_note note_color=”#ebd9c3″ text_color=”#b00f15″ radius=”10″]Jeśli czegoś nie robię to znaczy, że tak naprawdę nie chcę tego robić.[/su_note]

Dlatego właśnie dzisiejszy dzień jest dla mnie sporym ŚWIĘTEM.

Blog e-kreatywnie kończy właśnie dwa latka, a ja dzięki niemu wiem już o sobie, że jeśli coś chcę robić – to dam radę. Dziś więc świętuję i również dla Was mam prezent, a właściwie dwa 🙂

Przewertowałam Inetrnety i dowiedziałam się, że najczęściej szukacie w nich w tematyce WordPressa fraz związanych z motywami (szablonami, skórkami) do WP. Przemyślałam jak mogę pomóc w znalezieniu oraz wybraniu tego jednego, jedynego, odpowiedniego dla każdego z Was i postanowiłam, że raz w miesiącu (może częściej?) wpis na e-kreatywnie będzie dotyczył szeroko pojętych “WordPress themes”. Jeśli trafię na jakiś sympatycznie konfigurowalny motyw z repozytorium WordPressa to go przybliżę, jeśli nie – zrobię zestawienie polecanych przeze mnie motywów (np. tematycznie). Postaram się inaczej trochę niż wszędzie w podobnych zestawieniach – sama najpierw zainstaluję polecane motywy, a Wam opiszę później, jak motyw wygląda w środku.

I drugi – poza WordPress themes – prezencik. Tylko dziś (03.02.2016) do 24.00 dołączając do mojego newlettera otrzymasz Ebook  „Od instalacji do publikacji – WordPress (nie tylko) dla zielonych” całkowicie za free (mimo, że cały czas możesz go kupić za 49 zł). Dziś po zapisaniu otrzymasz zwyczajną wiadomość z autorespondera (świętuję, więc nie będę przy tym siedzieć), natomiast Ebook wyślę Ci jutro z rana. Podoba się? Nie zapomnij podać dalej!

[su_row]
[su_column size=”1/2″] Tu się zapisz -> [/su_column]
[su_column size=”1/2″] [FM_form id=”1″] [/su_column]
[/su_row]

baner postawienia kawy w podziękowaniu

O autorce...

Kasia Aleszczyk

Znana jestem z tego, że pomagam innym zaprzyjaźniać się z WordPressem. Na co dzień uczę również, jak żyć w necie, by przeżyć. Cieszę się, że jesteś i zapraszam częściej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sięgnij po więcej!