Przestań martwić się o swoją stronę!
seostation

Pozycja w Google – jak ją monitorować?

Dziś o narzędziu, dzięki któremu łatwo i precyzyjnie dowiesz się jaka jest twoja pozycja w Google.

Jakiś czas temu gdzieś w sieci trafiłam na reklamę narzędzia do wygodnego monitorowania efektów pozycjonowania. Reklama jak to reklama – pomyślałam, jednak po kliknięciu okazało się, że prowadzi w całkiem ciekawe miejsce. SeoStation.

Zobacz, jak można łatwo i intuicyjnie sprawdzać, jaka jest pozycja w Google twojej strony internetowej.

Mam to do siebie, że zanim skorzystam z usługi – najpierw sprawdzę ją kilka razy i obwącham dookoła. Zajrzałam więc gdzie tylko się dało. Znalazłam fajnie napisaną ofertę (jasno i przejrzyście) zawierającą wypunktowane moje ewentualne korzyści. Nie ukrywam, że dostępność tylu możliwości w jednym miejscu zrobiła na mnie wrażenie.

Ale, ale…

I przeszłam do tego, co często wpływa na moją rezygnację z usług – Regulamin  😈 Okazało się, że jest – to już plus. Okazało się też, że nie jest długi – to już drugi plus. I okazało się jeszcze, że nie ma haczyków – tym samym oferta SeoStation pięła się w górę w moim prywatnym rankingu narzędzi do sprawdzania jaka jest moja (i moich Klientów) pozycja w Google.

Wszystko ładnie i pięknie, ale diabeł zawsze tkwi w czym? W cenie!   😉

Cennik na stronie nie trudno było znaleźć. Zaskoczył mnie ogromnie pozytywnie. Co tu więcej komentować?

Trafiłam na reklamę -> Zaciekawiła mnie oferta -> Pomyślałam “może się przydać” -> Sprawdziłam co nie co -> Postanowiłam wypróbować. I tak korzystam już jakiś czas.
Również do monitorowania jaka jest pozycja w Google twojej strony – polecam!

baner postawienia kawy w podziękowaniu

O autorce...

Kasia Aleszczyk

Znana jestem z tego, że pomagam innym zaprzyjaźniać się z WordPressem. Na co dzień uczę również, jak żyć w necie, by przeżyć. Cieszę się, że jesteś i zapraszam częściej!

2 thoughts on “Pozycja w Google – jak ją monitorować?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sięgnij po więcej!