Przestań martwić się o swoją stronę!
opieka nad blogiem

Opieka nad WordPressem

Masz blog? Korzystasz z WordPressa? Piszesz i nie masz czasu na kwestie techniczne? Masz dość swojego motywu, WordPressa, a wtyczki przyprawiają cię o ból głowy?

Jesteś w dobrym miejscu!

Praktycznie codziennie spotykam blogerów (rzadziej) i blogerki, którzy w różnych miejscach w Internecie pytają, jak zaktualizować WordPressa, motyw i wtyczki w WordPressie oraz jak tworzy się kopię bezpieczeństwa. A kiedy rozmawiamy o tym, co zrobić, by nie utracić tego, już jest na blogu podczas np. aktualizacji motywu – mówią mi, że to jednak nie takie proste, jakby się wydawało. Dlatego właśnie, drodzy Blogerzy, pomyślałam, że mogę to robić za Was 🙂

Co zyskasz dzięki WordPressowej Opiece Blogowej?

Na KasiaAleszczyk.pl dopiero od kilku miesięcy bloguję regularnie. Odkąd jednak zaczęłam widzę, jak mocno absorbującym zajęciem jest samo blogowanie. Stąd pomysł na to, by nieco cię odciążyć. Podoba się?

[su_list icon=”icon: thumbs-up” icon_color=”#21759b”]

 • Opieka nad WordPressem to aktualizacje – aktualizuję twój blog (WordPress, motywy i wtyczki) raz w miesiącu (ostatniego dnia miesiąca).
 • Opieka nad WordPressem to kopie bezpieczeństwa – raz w miesiącu tworzę kopie bezpieczeństwa, które przechowuję poza twoim serwerem.
 • Opieka nad WordPressem to także monitoring – kontroluję na bieżąco, czy twój blog jest dostępny w Internecie.
 • Opieka nad WordPressem to również testowanie – po aktualizacjach sprawdzam, czy nic się nie zmieniło.
 • Opieka nad WordPressem to towarzystwo drugiej osoby – masz kogoś, kto zna twój blog i komu nie trzeba od nowa wszystkiego tłumaczyć, gdy czegoś potrzebujesz.

[/su_list]

WordPressowa Opieka Blogowa – ile to kosztuje?

Wbrew pozorom nie dużo 🙂 Nie chcę, żeby to była jakaś zaporowa cena. Możliwości masz dwie, więc możesz wybrać tę, która jest ci aktualnie potrzebna.

 1. WordPressowa Opieka Blogowa – 60 zł/miesiąc brutto (płatne rocznie)
 2. WordPressowa Opieka Blogowa + Hosting – 70 zł/miesiąc brutto (płatne rocznie)

Istnieje możliwość wykupienia Opieki nad blogiem (bez hostingu) w innym pakiecie, niż roczny. Wtedy ceny kształtują się:

 1. 4 raty, czyli jedna płatność za 3 miesiące w cenie 240 zł (80 zł/mies)
 2. 2 raty, czyli jedna płatność za 6 miesięcy w cenie 420 zł (70 zł/mies)

Pisząc Hosting mam na myśli przygarnięcie twojego bloga pod swoje skrzydła. W cenie jest do 21 GB powierzchni, 2 skrzynki mailowe (w sumie do 2 GB powierzchni) i przeniesienie bloga.

Nie jestem Vatowcem, więc ceny są brutto (moich faktur nie odliczysz od Vatu, ale wrzucisz w koszty firmy). Opłaty wnosisz na rok z góry i nie jest ona zwracana, jeśli w ciągu roku będziesz chciał/a przenieść bloga ode mnie. Natomiast nie będę ci również utrudniać, jeśli znajdziesz lepszą ofertę. Wszystko, co potrzebne do przeniesienia – udostępnię. Powyższe informacje nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.

Powyższa oferta dotyczy sytuacji, kiedy do zaopiekowania otrzymuję zaktualizowanego w pełni WordPressa. Jeśli mamy jakieś aktualizacyjne zaległości – ich nadrobienie wycenię osobno.

To jak? Stajesz po stronie bezpieczeństwa swojego bloga?

Jeśli chcesz zamówić Opiekę nad WordPressem, wypełnij formularz:

  Czy WordPress, motyw i wtyczki są obecnie w najnowszej wersji? (wymagane)
  TakNie

  Nie, nie zaspamuję cię! Potrzebuję tej zgody, aby móc odpisać na Twojego e-maila. W każdym momencie możesz się wypisać. Więcej informacji w Polityce prywatności. Dzięki!

   

   

  baner postawienia kawy w podziękowaniu

  O autorce...

  Kasia Aleszczyk

  Znana jestem z tego, że pomagam innym zaprzyjaźniać się z WordPressem. Na co dzień uczę również, jak żyć w necie, by przeżyć. Cieszę się, że jesteś i zapraszam częściej!

  26 thoughts on “Opieka nad WordPressem

  1. Jestem pod opieką Kasi Aleszczyk już od jakiegoś czasu i … kamień spadł mi z serca. Tak po prostu! Dziękuję Kasiu.

  2. Wydaje mi się ze opieka nad blogiem jest jednak ważna. Jak posiadamy naprawdę duży ruch to kwestie bezpieczeństwa są tutaj tez ważne a nie chcemy rozczarował osoby odwiedzające…

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Sięgnij po więcej!