Przestań martwić się o swoją stronę!

(nie tylko) WordPressowy “Black Friday” 2022

No i nadejszła… Wiekopomna chwila! Wprawdzie niektóre marki w tym roku obwieściły “Black Friday” już w połowie października, jednak – wiadomka! – czas wielkich promocji rusza oficjalnie w najbliższy piątek. Nie omieszkam więc i ja donieść, co w WordPressowej i okolicznej trawie piszczy oraz na co warto zwrócić uwagę. Zapraszam!

AkademiaJZN – rozwijaj się ze mną!

AkademiaJZN to projekt zrzeszający ludzi, którzy chcą inwestować w siebie i rozpocząć lub rozwinąć swój biznes online. Dołączając do niej otrzymasz dostęp do solidnej dawki wiedzy z dziedziny marketingu internetowego i narzędzi online, a także kursów, które pomogą Ci od razu nową wiedzę zastosować w praktyce. 

Co więcej – z roku na rok zarówno bieżącej wiedzy, od wielu praktyków świata online jak i kursów i tutoriali przybywa. Ty, dołączając, możesz korzystać z całego tego bogactwa!

Jakim cudem? Bo w AkademiiJZN możesz korzystać z:

 • 3 edycji konferencji online “Jak żyć w necie”: 2021, 2022 (ponad 60 merytorycznych prezentacji ludzi, którzy już odnieśli swój sukces w świecie online) oraz edycji 2023 (piątej, najbliższej i delikatnie jubileuszowej edycji!),
 • kursu, z którym szybko stworzysz pierwszą stronę www,
 • kursu, z którym lepiej nauczysz się WordPressa,
 • książki o WordPressie mojego autorstwa,
 • kursu tworzenia stron lądowania w WordPressie,
 • przewodnika, z którym zadbasz o swojego WordPressa,
 • kursu tworzenia i pisania newslettera wraz z ebookiem Magdy Białeckiej, z którym nauczysz się pisać tak, by inni chcieli czytać Twoje treści,
 • kursu, z którym wprowadzisz swoje dziecko w mądry i bezpieczny sposób w świat online,
 • nagrań tematycznych webinarów, które prowadziłam dla Was.

Wszystko to w jednym miejscu w kontakcie ze mną i pod moim czujnym okiem. ?️

Akademię otwieram tak naprawdę dwa razy w roku i teraz jest ten czas, kiedy najbardziej Ci się to opłaci. bo na okoliczność Black Friday możesz skorzystać z kuponu rabatowego na 30% (plan BASIC) lub 50% (plan PREMIUM i VIP) ceny! W zasadzie nie ma nad czym się za specjalnie zastanawiać.

Kody to:

 • 30CZARNO2022 (minus 30% na plan BASIC)
 • 50CZARNO2022 (minus 50% na plan PREMIUM i VIP).

Klikaj więc i wskakuj na pokład!

Smarthost – hosting (nie tylko) dla Twojego WordPressa

Smarthost w tym roku przygotował propozycję zarówno dla nowych, jak i stałych Klientów. Jedni i drudzy mogą liczyć na 40 procentowy rabat. Aby z niego skorzystać – kliknij i zamów usługę dla siebie. Wprawdzie Smarthost ma 14 dniowy okres testowy, jednak zachęcam do prędkiego opłacenia konta. Otrzymasz wtedy dodatkowo torbę na wtyczki do WordPressa.

WAŻNE: kod działa do niedzieli 27.11.2022 roku.

WP Desk – rozwiązania dla Twojego WooCommerce

WP Dek to po pierwsze wtyczki dla sklepów online. A te podczas tegorocznego Black Friday dostępne są nawet z 50 procentowym rabatem. Dodatkowo skorzystać możesz jednak w tym roku również z bezpłatnego audytu Twojego sklepu oraz obniżonej prowizji w bramce płatności WP Pay. Natomiast jeśli przy okazji zakupów wpiszesz kod: bf2022-kasia, to cena ulegnie zmniejszeniu o 25% (oczywiście rabaty nie sumują się).

Kursy online u Sylwii Stein

Sylwii przedstawiać nie trzeba. To kobieta, która z jednej strony sprawnie prowadzi agencję marketingową (web design i tworzenie stron na WordPressie), uczy ludzi w autorskich kursach dotyczących WordPressa oraz z zaangażowaniem pomaga na WordPressowych grupach. Przy okazji black Friday możesz u skorzystać u Sylwii od 25.11.2022 z oferty -70% na kursy online. Kod rabatowy: BF70.

MailerLite – zadbaj o swój newsletter

O MailerLite, jego intuicyjności oraz możliwościach na blogu znajdziesz sporo informacji, więc nie będę się za specjalnie powtarzać. Ale! Chyba pierwszy raz ever ML dołącza do Black Friday’owej akcji, więc nie mogę przejść obok tego faktu obojętnie. Co proponują? Przy zakupie konta Business 25% rabatu, przy zakupie konta Advanced – aż minus 30%. Po szczegóły zapraszam na ich stronę. W każdym z tych planów w rozliczeniu rocznym to aż 3 miesiące gratis!

WebToLearn – twórz i sprzedawaj kursy online

WTL to narzędzie, z którego sama korzystam. Jeśli dołączysz do AkademiiJZN to właśnie na tej platformie będziesz się uczyć. Z okazji Black Friday natomiast możesz skorzystać nie tylko z promocji na samo narzędzie. Twórcy oferują bowiem cały pakiet rozwiązań, które ułatwią Ci tworzenie i sprzedaż kursów online. Kliknij i sprawdź szczegóły.

AppSumo – jedno miejsce, wiele możliwości

AppSumo w normalnych warunkach to miejsce, w którym znajdziesz wiele promocyjnych propozycji narzędzi online, również dla WordPressa. Z okazji Black Friday oczywiście również i u nich nastąpił wysyp ofert jeszcze bardziej korzystnych. Pod tym linkiem te, które wykorzystasz dla WP.

Mobirise – jeśli potrzebujesz stronę bez CMS WordPress

Idealne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć stronę www, jednak bez WordPressa (o zaletach i wadach takiego rozwiązania znajdziesz odpowiedni wpis na blogu). Również Mobirise przygotowało odpowiednią promocję – z okazji Black Friday możesz zyskać aż -98% na pakiet szablonów i rozszerzeń.

WAŻNE: oferta działa do 25.11.2022 roku.

Jestem przekonana, że to nie koniec wpisu. Będzie się on rozwijał – jak co roku! – nawet już po publikacji, ponieważ różne ciekawe propozycje spływają do końca Black Friday’owego szaleństwa. Daj koniecznie znać, która z tych ofert przypada Ci do gustu najbardziej. A może masz info o innych?

baner postawienia kawy w podziękowaniu

O autorce...

Kasia Aleszczyk

Znana jestem z tego, że pomagam innym zaprzyjaźniać się z WordPressem. Na co dzień uczę również, jak żyć w necie, by przeżyć. Cieszę się, że jesteś i zapraszam częściej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sięgnij po więcej!