Przestań martwić się o swoją stronę!
kurs wordpress

Kurs WordPress dla każdego – czy to wydarzenie dla ciebie?

Kurs WordPress dla każdego – sposób na własną stronę internetową?

Czy WordPress to sposób na własną stronę internetową? Tak, jak najbardziej! Jednak… Kurs WordPress dla każdego powstał, ponieważ co raz częściej spotykam ludzi, którzy jednak nie dają sobie rady z WordPressem. I w zasadzie się nie dziwię. Pamiętam doskonale swoje zagubienie, kiedy pierwszy raz zobaczyłam Panel Administracyjny – kompletnie nie wiedziałam “co, czym się je”. Wkurzałam się, że dodałam nową stronę, a nie mam jej w menu, nie rozumiałam, co to są te wpisy czy widgety, nie łapałam idei kategorii oraz tagów. Dziś cieszę się, że miałam kogoś, kto cierpliwie mi tłumaczył.

Czy więc WordPress to sposób na własną stronę internetową? Tak, ale dobrze jest uczyć się go w towarzystwie!

Kurs WordPress dla każdego – czy naprawdę dla KAŻDEGO?

Odpowiedź jest jedna: TAK, dla każdego. O ile nauczenie się WordPressa na własną rękę wymaga poświęcenia mu wiele czasu i energii, o tyle – kiedy ktoś wytłumaczy ci jego podstawy – reszta będzie dużo prostsza. Jeśli po pierwszym zobaczeniu Panelu Administracyjnego wpadasz w panikę, nie przejmuj się (doskonale pamiętam swoje w nim zagubienie). Po prostu daj się przeprowadzić przez jego konfigurację. Po ustawieniu podstawowych rzeczy WordPress wygląda dużo przyjaźniej 🙂

Kurs WordPress dla każdego – kto może sobie na nim NIE poradzić?

Niestety istnieje zapewne grupa ludzi, którzy nawet poprowadzeni przez kogoś zorientowanego w WordPressie, sobie nie poradzą. Poniżej lista – sprawdź, czy do nich nie należysz!

Zdecydowanie więc z WordPressem mogą sobie nie poradzić:

  • osoby, które NIE CHCĄ sobie poradzić z WordPressem
  • osoby, które nigdy nie włączyły komputera (laptopa)
  • osoby, które nic nie potrafią napisać w Wordzie (lub innym programie do edycji tekstu)
  • osoby, które nie rozumieją po polsku (samego wordPressa można zainstalować prawie w każdej wersji językowej, jednak nasze warsztaty odbędą się w języku polskim)
  • osoby, które nie mają czasu

Należysz do którejś z tych grup? Nie? To naprawdę nie masz się czym przejmować. Po prostu się zapisz, wypełniając formularz, a o szczegółach powiadomimy cię mailem.

Pamiętaj! Czekamy na ciebie na Warsztatach WordPress w Katowicach 23.05.2015. Startujemy o 9:00 🙂

baner postawienia kawy w podziękowaniu

O autorce...

Kasia Aleszczyk

Znana jestem z tego, że pomagam innym zaprzyjaźniać się z WordPressem. Na co dzień uczę również, jak żyć w necie, by przeżyć. Cieszę się, że jesteś i zapraszam częściej!

2 thoughts on “Kurs WordPress dla każdego – czy to wydarzenie dla ciebie?

    1. Zdecydowanie dla osób początkujących oraz takich, które nie widziały jeszcze WordPressa na oczy. Jeśli ktoś potrzebuje stronę www i chce ją stworzyć na WordPressie, a nie bardzo wie jak -> zapraszamy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sięgnij po więcej!