Przestań martwić się o swoją stronę!

Black Weekend WordPress News

Tu się nie ma co rozpisywać. Tu trzeba działać. Podrzucam więc zestawienie najbardziej przydatnych – moim subiektywnym zdaniem – promocji na Black Friday/Weekend/Week. Oczwiście jest ich o wiele więcej, ale nie polecam narzędzi, których nie znam, albo wręcz odradzam używania. Korzystajcie!

Na początek oczywiście oferty najbardziej zaprzyjaźnione i moja. A co!

-70% na kurs online “Stwórz swój newsletter”! Po prostu dołącz!

Oferta Agi Wojtas: Liczysiecontent – komplet webinarów w trakcie których zdobędziesz kompletną wiedzę na temat podstaw SEO z okazji Black Friday 2021 możesz je mieć aż 45% taniej!

Oferta Sylwii Stein: ZostanSpecka – -70% na kursy WP i CSS lub ebooka ze 186 pomysłami na wpisy blogowe.

KOD RABATOWY: BLACKWEEKEND2021

promocja ważna do 29 listopada 2021

Oferta Maćka Kuchnika: Rób WordPressa – kilka fajnych pakietów, dzięki którym poszerzysz swoją WordPressową wiedzę. W pakietach m.in. książka Rób WordPressa lepiej i kurs.

Oferta Kamila Lipińskiego: 500sekund – 50% zniżki na kurs “WordPress dla Ciebie”.

Kod rabatowy: BLACK.

I pozostałe, związane z WordPressem

Uzyskaj 40% zniżki na Themify — Themify oferuje motywy WordPress premium z narzędziem do tworzenia stron typu „przeciągnij i upuść”. Kod kuponu: BLACKFRIDAY.

Uzyskaj 40% zniżki na Kadence WP – oferuje motywy WordPress, bloki Gutenberga, szablony startowe i wiele więcej.

Uzyskaj 63% zniżki na Astrę – Astra to jeden z najlepszych motywów WordPress na rynku. Zawiera dziesiątki szablonów startowych i rozbudowane opcje dostosowywania.

Uzyskaj 50% zniżki na Elementor – wtyczkę, page builderz wieloma możliwościami, do tworzenia kreatywnych stron internetowych.

Uzyskaj 63% zniżki na Ultimate Addons do Elementora – dodatkowe dodatki do Elementora.

Uzyskaj 70% zniżki na WooLentor – dodatek WooCommerce do kreatora stron Elementor.

-65% na AIOSEO – All in One SEO to najlepsza wtyczka WordPress SEO używana przez ponad 3 miliony stron internetowych. Pomaga uzyskać wyższe rankingi SEO dzięki audytowi SEO, analizatorowi treści TruSEO, inteligentnym mapom witryn, znacznikom schematu, lokalnym narzędziom SEO, menedżerowi przekierowań i innym.


Szczegóły oferty: 22 listopada – do 3 grudnia.

Uzyskaj 33% zniżki na Paid Membership Pro — umożliwia dodawanie płatnych członkostw do witryny WordPress. Kod kuponu: BLACKFRIDAY21

Zyskaj 40% zniżki na MailPoet — z łatwością wysyłaj piękne e-maile do swojej witryny WordPress.

Uzyskaj 60% zniżki na AffiliateWP – AffiliateWP pozwala łatwo uruchomić program partnerski na swojej stronie WordPress.

Uzyskaj 36% zniżki na Pretty Links – Pretty Links umożliwia ukrywanie stowarzyszonych adresów URL i skracanie linków w WordPress w celu łatwego udostępniania w mediach społecznościowych.

Uzyskaj 50% zniżki na LearnDash – LearnDash to popularna wtyczka WordPress LMS, która umożliwia łatwe tworzenie kursów online.

Blac Week – na co uważać?

Promocje, o których wspominam, są sprawdzone, więc korzystając z nich możesz czuć się bezpiecznie. Ale różnie to z akcją Black Friday/Cyber Monday bywa. W Polsce przypatruje się im już od dwóch lat UOKiK, ale powstała również strona, na której możesz sprawdzić, czy cena promocyjna jest naprawdę promocyjna. Wystarczy wejść pod ten link i wpisać produkt. Niestety zdarza się, że rzekome promocje są naprawdę naciągane… Moim zdaniem szkoda.

baner postawienia kawy w podziękowaniu

O autorce...

Kasia Aleszczyk

Znana jestem z tego, że pomagam innym zaprzyjaźniać się z WordPressem. Na co dzień uczę również, jak żyć w necie, by przeżyć. Cieszę się, że jesteś i zapraszam częściej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sięgnij po więcej!