Przestań martwić się o swoją stronę!
gadżety WordPress

Kubki, koszulki i inne, czyli projekt: ‘Gadżety WordPress’

Pamiętasz stare, dobre targowiska? To były Miejsca! Stragany z wszystkim, co tylko dusza zapragnęła i ten specyficzny klimat… Zawsze mnóstwo ludzi pośród sprzedawców zachwalających swoje produkty. Te same osoby w tych samych miejscach od lat, znający swoich Klientów i ich potrzeby. Były świeże owoce i warzywa, ale tylko wtedy, kiedy urosły (nie przywożone z ciepłych krajów, czy innych szklarni), były torebki, ciuchy, czapki, berety i kwiaty – takie prawdziwe, ogrodowe, nasze…

Pamiętam, że kiedy babcia w dzieciństwie wysyłała mnie po kapustę na gołąbki, polecała mi powiedzieć sprzedawczyni, że potrzebujemy kapustę na gołąbki i zawsze wracałam z odpowiednio wybraną główką kapusty. Bo na porządnym targowisku wprawdzie można było kupić wszystko, ale nie było to nigdy pierwsze lepsze “byle co”! Dziś takich miejsc już nie ma…

Oczywiście nie tylko na sentymenty mi się zebrało, ale kiedy przyglądam się naszemu nowemu projektowi (podobno słowo-klucz!) ‘Gadżety WordPress’, to właśnie takie mam skojarzenie. Bo i koszulki dla Pań i dla dzieci i męskie i kubki i podkładki pod mysz i krawat(!) i body niemowlęce i (w najbliższych planach) czapeczki, plakaty, bluzy, wlepki, przypinki, a nawet (jeśli będziecie chcieli) – damska bielizna! I wszystko to z logo WordPressa lub popularnym około WordPressowym hasłem i akcentem graficznym. Jednym słowem zarówno dla fanów WP i dla WP ninja – raj na ziemi.

Sklep ‘Gadżety WordPress’ chodził nam po głowie od jakiegoś czasu, jednak cały czas czekał cierpliwie na swoją kolej. Jeszcze nie jest też zatowarowany po przysłowiowe brzegi, ale zależało nam, by zdążyć na dzisiejszy dzień darmowej dostawy. Dlatego nie przedłużając – zapraszam na: Gadżety WordPress.

Co wybierasz dla siebie? A może masz propozycję wzoru? Napisz w komentarzu – dogadamy się!

baner postawienia kawy w podziękowaniu

O autorce...

Kasia Aleszczyk

Znana jestem z tego, że pomagam innym zaprzyjaźniać się z WordPressem. Na co dzień uczę również, jak żyć w necie, by przeżyć. Cieszę się, że jesteś i zapraszam częściej!

7 thoughts on “Kubki, koszulki i inne, czyli projekt: ‘Gadżety WordPress’

  1. No cupsell to fajna sprawa, jest tam duża ilość osób sprzedających swoje koszulki, dlatego też można liczyć na ogromną różnorodność. Ja np. bardzo lubię zabawne t shirty dla kobiet z różnymi, głupkowatymi nadrukami. No i nigdzie nie trafi się na większy wybór niż tam. 😛 Więc Franek na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sięgnij po więcej!