Przestań martwić się o swoją stronę!
wtyczka do Planety WordPress

WordPressowa prasówka we własnym kokpicie. Bądź na bieżąco!

Nie wszyscy pewnie wiecie, ale my – ludzie około WordPressowi – mamy swoje miejsce w Internecie. To agregator informacji o tym, co dzieje się w sieci wokół WordPressa. O czym mowa? O Planecie WordPressa.

Planeta istnieje już od jakiegoś czasu i ściąga polskie treści o WordPressie na bazie kanału RSS. Warto tam zaglądać, jeśli interesuje cię, co “w WordPressowej trawie piszczy”. Oczywiście wpis nie tylko o istnieniu planety. Dziś #czwartekWtyczkowy, więc będzie i wtyczka.

Jeśli chcesz, by aktualności z Planety WordPress pojawiały się w twoim kokpicie – zainstaluj Planeta WordPress RSS Mateusza Jaworowicza. Żeby działała trzeba ją tylko zainstalować i włączyć. Ja korzystam od dłuższej chwili – i dzięki niej nie muszę rozdrabniać się na różne portale. Wszystkie aktualności mam u siebie! Dlaczego polecam? Nawet jeśli nie jesteś developerem WordPressa – dzięki wtyczce najszybciej dowiesz się o najnowszych aktualizacjach, filtrach, sztuczkach i ukrytych funkcjach WordPRessa.

Jak to wygląda? Dziś tak, jak na poniższym screenie, ale jutro już będą nowe wieści!

wtyczka do Planety WordPress

Wtyczki jeszcze nie ma w oficjalnym repozytorium, ale jeśli z jej winy coś się komuś w WordPressie przydarzy – będziemy wiedzieli, kogo ścigać 😉

A wy skąd dowiadujecie się, co w WordPressowej trawie piszczy?

 

baner postawienia kawy w podziękowaniu

O autorce...

Kasia Aleszczyk

Znana jestem z tego, że pomagam innym zaprzyjaźniać się z WordPressem. Na co dzień uczę również, jak żyć w necie, by przeżyć. Cieszę się, że jesteś i zapraszam częściej!

4 thoughts on “WordPressowa prasówka we własnym kokpicie. Bądź na bieżąco!

  1. Dodam od siebie, że istnieje angielska wersja planety – http://matiweb.com/ 🙂 Jednak do niej jeszcze nie napisałem wtyczki – jeżeli ktoś by chciał to proszę o komentarz chętnie napiszę. Planeta pojawi się w REPO jednak trochę ją udoskonalę, aby nie był to tylko RSS.

  2. Mam przyjemność znać (zdalnie) autora strony i Pana Mateusz. Ciekawe i twórce chłopaki. No i fajny serwis, dzięki niemu mam dostęp do świeżych nowości za kubkiem kawy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sięgnij po więcej!