Usługi związane z WordPressem

Cześć!
A zatem masz do nas pytanie…
Lub potrzebujesz wsparcia w zakresie WordPressa?
A może po prostu – chcesz podpatrzeć i się dowiedzieć, co porabiamy?
Ponieważ wolimy konkrety od przydługich i nudnych wstępów bez dalszego przeciągania, przejdziemy do rzeczy!

Jak więc możemy ci pomóc z WordPressem?

 • Tworzymy strony i blogi w oparciu o gotowe motywy WordPressa.

Najpierw pytamy o twoje sugestie, potrzeby, wyobrażenia i upodobania. Później, kierując się nimi, wybieramy kilka motywów, których demo będzie ci się podobać. Ty wybierasz to jedno jedyne, a my zajmujemy się resztą.

Cena: od 1200 zł.
Czas: około 15 dni roboczych.

 • Tworzymy strony oraz blogi z projektów graficznych.

Możesz mieć już projekt zrobiony. Ale możemy i my coś zaproponować. Niezależnie, czy layout zaprojektuje nasza graficzka, czy ktoś od ciebie – my z przyjemnością stworzymy motyw na jego podstawie.

Cena: od 1700 zł.
Czas: około 25 dni roboczych.

 • Przeprowadzamy zmiany motywów na nowe.

To podobny proces, jak obydwa powyżej. Z tą tylko różnicą, że twoje strona, czy blog podczas naszych prac jest dostępna w Internecie i funkcjonuje sobie w najlepsze. Motyw możesz mieć już wybrany, możemy my czegoś poszukać, możemy wdrażać projekty graficzne.

Cena: od 1000 zł.
Czas: około 15 dni roboczych.

 • Przenosimy WordPressy podczas zmiany hostingu.

Ten punkt nie wymaga długiego komentarza. Po prostu – jeśli zmieniasz hosting i nowy hosting nie ma opcji przenosin w cenie, my możemy przenieść WordPressa w dowolne miejsce.

Cena: od 100 zł.
Czas: około 1-3 dni roboczych (propagacja domeny).

 • Przeprowadzamy konfiguracje wtyczek.

Tak czasem się zdarza, że szukasz wtyczki i nie możesz znaleźć. Albo, że właśnie znalazłeś, ale nie masz czasu. Lub też, że nie znasz pojęć technicznych, czy języka angielskiego. Zdarza się i nie ma w tym nic złego. Nie ma co walić głową w mur, kiedy my możemy cię wyręczyć.

Cena: od 50 zł.
Czas: 1-5 dni roboczych.

 • Konfigurujemy wszelkie zewnętrzne usługi.

Zarówno jeśli chcesz spiąć system do mailingu, czy skonfigurować płatności online lub połączyć WordPressa z serwisem do landing pag’y. Cokolwiek dusza zapragnie – spokojnie wykonamy. A jeśli nie ma integracyjnej wtyczki – możemy ją napisać.

Cena: od 100 zł.
Czas: ustalany indywidualnie

 • Przenosimy blogi i strony na WordPress.

Możesz być na czym chcesz, jeśli tylko marzy ci się własny WordPress na własnym hostingu, my przeniesiemy to, co już w sieci tworzysz. Joomla, Blogger, PrestaShop, WordPress.com – takie migracje już nie raz wykonaliśmy.

Cena: od 1000 zł.
Czas: od 15 dni roboczych.

 • Tworzymy sklepy internetowe w oparciu o WooCommerce oraz Easy Digital Downloads.

Najczęściej na gotowych motywach, ale jeśli masz własny graficzny projekt – z przyjemnością sobie poradzimy. Dodajemy pierwsze produkty, konfigurujemy płatności, również płatności online, ustawiamy opcje przesyłek i pobrań.

Cena: od 2500 zł.
Czas – od 20 dni roboczych.

 • Tworzymy platformy kursów online.

Sami tworzymy, sprzedajemy i prowadzimy kursy online. Zarówno na własnej platformie, jak i drogą mailową. Płatności, faktury, miejsce na kursy online – całość spinamy tak, by działało automatycznie.

Cena: od 2700 zł.
Czas: około 30 dni roboczych.

 • Piszemy wtyczki oraz integracje.

Jeśli w swoim WordPressie potrzebujesz jakiejkolwiek funkcjonalności, a nie ma wtyczki, która by ją zapewniła – napiszemy taką wtyczkę dla twojego użytku. Będzie posiadała możliwości, jakie sobie wymarzysz i będzie się dostosowywała do wyglądu twojego motywu.

Cena: od 1000 zł.
Czas: około 30 dni roboczych.

 • Wprowadzamy wszelkie potrzebne modyfikacje motywów i wtyczek.

Wiemy, że zawsze jest coś, co w gotowych rozwiązaniach chciałoby się zmienić. Coś podnieść, coś przesunąć, coś zaprojektować nieco inaczej. Albo, żeby link prowadził w jakieś inne, wymarzone miejsce. By użytkownikom było łatwiej. By twoja konwersja rosła.

Cena: od 100 zł/h.
Czas: ustalamy indywidualnie.

 • Optymalizujemy strony i blogi pod kątem prędkości.

Nie tylko w Page Speed Insights, ale i w innych narzędziach mierzących bezcenne sekundy ładowania się twojej strony, sklepu czy bloga sprawdzamy, co można poprawić, ulepszyć, przyspieszyć. Z głową wprowadzamy cachowanie, wyższe wersje PHP, minimalizujemy kod.

Cena: od 500 zł.
Czas: około 5-10 dni roboczych.

 • Prowadzimy spotkania online związane z WordPressem.

Spotkania odbywają się online i najczęściej z wykorzystaniem skype. Wcześniej omawiamy ich tematyczny zakres, by podczas samego spotkania zająć się już konkretami. Umów się na spotkanie.

Cena: 150 zł/h
Czas: 45-60 minut

 • Realizujemy twoje własne marzenia.

Masz specyfikację? Masz pomysł? Świetnie! Przyślij ją na adres: marta[ @ ]e-kreatywnie.pl. Odezwiemy się i zaproponujemy rozwiązanie szyte na miarę.

Cena: ustalana indywidualnie.
Czas: ustalany indywidualnie.

I to wszystko?

No coś ty! Jeszcze jeden krok. Jeśli jesteś zainteresowana/y którąkolwiek z powyższych usług – wypełnij nasz formularz. Do niczego cię on nie zobowiązuje, a nam pomoże lepiej przygotować się do rozmów.

Podane ceny są orientacyjne i są cenami brutto. Wystawiamy faktury VAT zwolnione.