Przestań martwić się o swoją stronę!

Stacjonarny Kurs WordPress Katowice – Własna strona www dla małej firmy

Kurs WordPress Katowice: “Własna strona www dla małej firmy” to projekt mający na celu przybliżyć WordPressa osobom zainteresowanym. Jest to Kurs WordPressa, który odbywa się stacjonarnie w Katowicach. Podczas ośmiu godzin jego uczestnicy będą mieli możliwość poznać WordPressa, zainstalować go oraz edytować jego treści i dodawać funkcjonalności. Praktycznie podczas tego kursu każdy stworzy własną stronę www.

Dodatkowo uczestnicy zajęć Kurs WordPress w Katowicach otrzymają:

  • własną stronę www (wizytówkę firmową, blog) od podstaw
  • bezpłatny hosting dla swojej strony na rok (oferta hostingu zawiera: bezpłatne aktualizacje WordPressa i wtyczek, bezpłatne kopie bezpieczeństwa, zabezpieczenie strony przed atakami)
  • pomoc w wyborze i rejestracji domeny internetowej
  • założą związaną ze stroną skrzynkę mailową
  • bezpłatną godzinę konsultacji po szkoleniu (via skype lub w Gliwicach)
  • dostęp do wszystkich prezentacji z kursu online
  • gratisowo Ebook „Od instalacji do publikacji – WordPress (nie tylko) dla zielonych”

Kurs WordPress w Katowicach prowadzony jest przez e-kreatywnie Katarzyna Kordek oraz e-wsparcie Barbara Muszko i odbywa się we WTUŚ przy Jordana 18.

Nowoczesna sala, specjaliści od WordPressa i optymalizowania stron www, catering i mała ilość uczestników (12 osób) gwarantują 8 godzin dobrze zainwestowanego czasu.

Na kurs można zapisać się na stronie wydarzenia.

baner postawienia kawy w podziękowaniu

O autorce...

Kasia Aleszczyk

Znana jestem z tego, że pomagam innym zaprzyjaźniać się z WordPressem. Na co dzień uczę również, jak żyć w necie, by przeżyć. Cieszę się, że jesteś i zapraszam częściej!

Sięgnij po więcej!