Przestań martwić się o swoją stronę!
najlepsze wtyczki dla wordpressa 2015

Najlepsze wtyczki dla WordPressa w 2015 roku

Najlepsze wtyczki dla WordPressa w 2015 roku.

Rok 2015 wprawdzie dopiero się rozpoczął, jednak już dziś mogę podpowiedzieć ci z jakich wtyczek korzystać, aby zoptymalizować twój blog czy twoją stronę tak, by uzyskać na niej więcej ruchu, więcej udostępnień, więcej polubień treści, leadów, a dzięki temu więcej zarabiać.

Poniższa infografika została przygotowana przez Jamie’go Spencer, piszącego blog SetUpABlogToday.com. Pewnie jest to subiektywna lista, zapewne również nie wszystkie z wymienionych wtyczek będą ci odpowiadały, być może z niektórymi wyborami autora się nie zgodzisz. Ja uważam, że w temacie najlepszych wtyczek dla WordPressa w 2015 roku jest to lista, która może ci wiele spraw ułatwić i sporo czasu zaoszczędzić.

Chcesz poznać najlepsze wtyczki dla WordPressa w 2015 roku?

Poświęć trochę czasu, przeczytaj infografikę i optymalizuj swój blog czy swoją stronę, nawiązuj relację z czytelnikami i odbiorcami swojej strony, rozwijaj ją w Social Mediach.

A dla niecierpliwych mam drogę na skróty. Zapisz się na Newsletter i pobierz bezpłatnie Ebook Poznaj 9 wtyczek, które mi i moim Klientom ułatwiają życie! Dopisz się i zostań moim Subikiem!

 

2015-best-wordpress-social-media-plugins
baner postawienia kawy w podziękowaniu

O autorce...

Kasia Aleszczyk

Znana jestem z tego, że pomagam innym zaprzyjaźniać się z WordPressem. Na co dzień uczę również, jak żyć w necie, by przeżyć. Cieszę się, że jesteś i zapraszam częściej!

6 thoughts on “Najlepsze wtyczki dla WordPressa w 2015 roku

   1. Niestety ale kolejny w sieci, nie odbieraj tego jako hejt czy coś w tym rodzaju. Po prostu te wszystkie informacje już są tak zdublowane, że według mnie jest to marnowanie twojego czasu. Oczywiście wiem w jakim celu prawdopodobnie to robisz i rozumiem to 🙂
    Czekam na lepsze wpisy 🙂

    1. tak, to fakt. ja wyszłam z założenia, że osoby czytające e-kreatywnie mogą szukać informacji o polecanych wtyczkach. a może podrzucisz tematy, o których chętnie byś poczytał?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sięgnij po więcej!