Przestań martwić się o swoją stronę!

Ebook „Od instalacji do publikacji – WordPress (nie tylko) dla zielonych” już na e-kreatywnie

Ebook „Od instalacji do publikacji – WordPress (nie tylko) dla zielonych” swoje powstanie zawdzięcza prośbom o stworzenie takiego pliku, który zawierałby wpisy “Kursu WordPress dla każdego”. Aby jednak dodać wartość do samych wpisów kurs WordPress został uzupełniony o dodatkowe treści.

W dobie szybkiego rozwoju WordPressa, zwiększającej się cały czas liczby jego pobrań oraz rosnącej popularności w Polsce ebook „Od instalacji do publikacji – WordPress (nie tylko) dla zielonych” jest odpowiedzią na potrzebę tych, którzy swoją przygodę z WordPressem dopiero zaczynają. Idealnie przeprowadzi od instalacji WordPressa aż po dodawanie do niego rozbudowanych funkcjonalności.

Ebook „Od instalacji do publikacji – WordPress (nie tylko) dla zielonych” można będzie pobrać w trzech wersjach: za darmo (zawierający same wpisy “Kursu WordPress dla każdego”), za 79 zł (“Kurs WordPress dla każdego” + obiecane we wpisach Kursu dodatki) oraz za 129 zł (wersja developerska – dla tych, którzy chcieliby mieć dla swoich klientów Ebook z zawsze aktualnymi screenami najnowszej instalacji WordPressa).

Ebook „Od instalacji do publikacji – WordPress (nie tylko) dla zielonych” będzie udostępniony niebawem. Jeśli chcesz otrzymać informację o możliwości zakupu – zapisz się na Newsletter.

 

baner postawienia kawy w podziękowaniu

O autorce...

Kasia Aleszczyk

Znana jestem z tego, że pomagam innym zaprzyjaźniać się z WordPressem. Na co dzień uczę również, jak żyć w necie, by przeżyć. Cieszę się, że jesteś i zapraszam częściej!

Sięgnij po więcej!