Przestań martwić się o swoją stronę!

Nazywam się Kasia Aleszczyk i pomagam ludziom w ich relacjach z WordPressem!


Zakochałam się w WordPressie od pierwszego wejrzenia i z wzajemnością, a od dekady skutecznie pomagam też innym w tej relacji!
Prowadzę firmę i jestem autorką  „Bloga (nie tylko) o WordPressie”,  książki „WordPress w 10 krokach”, podcastu oraz konferencji online „Jak żyć w necie”.
Od 2015 roku organizuję śląskie spotkania entuzjastów WordPressa. Jestem też współorganizatorką WordCampów – ogólnopolskich konferencji „WordPressowców”
Uczę innych w autorskich kursach online od 2016 roku. W nich pomagam ludziom „nie technicznym” oswajać WordPressa i przydatne narzędzia online.
Słowem, które mnie napędza jest: uczciwość. Nie znoszę sytuacji, w których ktoś wykorzystuje kogoś, zwłaszcza jego niewiedzę, czy wiarę w ludzkie dobro.
Od kilku lat konsekwentnie realizuję swoje marzenia. Prywatnie jestem żoną, mamą zastępczą dla czworga nastolatków, współwłaścicelką dwóch najpiękniejszych kundli we wsi i papużki. Piszę, oglądam i czytam od zawsze. Uwielbiam kryminały, wyszywanie i śpiew.
Moje życiowe motto, zaczerpnięte z poezji ks. Twardowskiego, mówi, że: kiedy Bóg drzwi zamyka – to otwiera okno”Ono pozwala mi znajdować rozwiązania i dobrze żyć w polskiej rzeczywistości!

Zapraszam do moich miejsc w sieci!

Blog (nie tylko) o WordPressie

Tu znajdziesz wiedzę o WordPressie i biznesie online. Dzielę się swoim dziesięcioletnim doświadczeniem i uczę, jak poruszać się w świecie online.

POCZYTAJ!

Opieka nad WordPressem

Oddaj WordPressa w dobre ręce i ciesz się świętym spokojem! Zapewniam monitoring widoczności strony w sieci, codzienne aktualizacje, kopie zapasowe i wiele innych…

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY!

Bezpłatny ebook

O wtyczkach do WordPressa, które polecam i o tych, które zdecydowanie odradzam. I piszę o nich po dekadzie korzystania z WordPressa w moich i Klientów projektach.

DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA!

Podcast “Jak żyć w necie”

Bardzo nieregularnie, ale nagrywam podcast o WordPressie i życiu w necie. Biznes online, marketing, wtyczki, motywy – to tematy, którymi się dzielę.

POSŁUCHAJ!

Akademia WP

Kursy online o WordPressie, własnym newsletterze, landing page i pisaniu ebooków oraz 5 edycji konferencji online “Jak żyć w necie” dostępne od ręki.

UCZ SIĘ ZE MNĄ!

Śledź mnie na TikTok 😉

Tu trochę uczę, a trochę się wygłupiam. Moje miejsce, w którym ćwiczę dystans do siebie. Chcesz pośmiać się razem ze mną, a przy okazji dowiedzieć czegoś nowego?

ŚLEDŹ MÓJ PROFIL