Przestań martwić się o swoją stronę!

Wskakuj na pokład (nie tylko) WordPressowego newslettera!

Zapisz się i odbierz bezpłatny ebook:

“15 wtyczek, które polecam i kilka innych, przed którymi przestrzegam”!

Będziesz na bieżąco z nowinkami o świecie online i WordPressie.

pssst. I nie, nie sprzedam Twojego maila nigdzie indziej.

Oddaj WordPressa w dobre ręce!

Śpij spokojnie,
a ja zaopiekuję się
Twoim WordPressem!

  • Całodobowy monitoring widoczności Twojej strony w sieci.

  • Codzienne aktualizacje WordPressa, motywów i wtyczek.

  • Codzienne kopie zapasowe strony poza Twoim serwerm.

  • Backupy przywracane automatycznie, jeśli coś pójdzie nie tak.

  • Hosting dla Twojego WordPressa w cenie!

Wolisz krok po kroczku..?

Korzystaj z kursów online!

Potrzebujesz zająć się konkretnym elementem onlinowego biznesu?
To właściwy moment!
Wybierz kurs odpowiedni dla siebie i działaj.

WordPress

Naucz się WordPressa w 4 tygodnie i twórz strony internetowe.

WP Express

Stwórz w 5 dni swoją pierwszą, nowoczesną stronę na WordPressie.

Newsletter

Zacznij organizować swoją społeczność i pisać własny newsletter.

ASY WordPressa

Wyszlifuj swoją znajomość WordPressa
i zadbaj o niego
w 30 dni.

Podręcznik WP

Krok po kroku, pracując z książką w dłoni, opublikuj swoją pierwszą stronę www na WordPressie.

Bezpieczeństwo

Wspólnie z dziećmi zadbaj o ich świadomą obecność
w Internecie.

Sprawdź, co nowego na blogu!

Dłubiesz samodzielnie?

Poznaj (nie do końca) nowy sposób na społeczność

Nie do końca rozumiem, dlaczego ludzkość się od niego odwróciła. Jeszcze kilka kat temu było bardzo popularne. Ba! Każda grupa ludzi, która chciała utrzymywać z sobą kontakt na odległość, z niego korzystała. Korzystali również Ci, którzy innym chcieli pomagać. Obecne w większości serwisów: od tych randkowych, przez edukacyjne, po technologiczne – istniało jako wspólna przestrzeń skupiona wokół konkretnego tematu. Usystematyzowane, poukładane, moderowane, bez spamu, śmieci i hejtu. Jakby nie spojrzeć – przynosiło naprawdę wiele korzyści! Dziś mamy wiele innych sposobów komunikacji i cały gąszcz komunikatorów. Natomiast stare dobre forum internetowe, bo o nim mowa, zanikło w czeluściach Internetu i pamięci…
Czytaj więcej

Jak stworzyć profesjonalną stronę na WordPressie od podstaw?

Marzysz o posiadaniu własnej profesjonalnej strony internetowej, ale nie wiesz, od czego zacząć? Jesteś we właściwym miejscu! Niezależnie od Twojego celu – czy to prowadzenie bloga, prezentacja portfolio czy rozwijanie biznesu online – ten przewodnik pomoże Ci w osiągnięciu profesjonalnego oblicza w sieci.
Czytaj więcej

Przyspiesz stronę na WordPressie w bezpieczny sposób

“Ale po co?” – spytasz zapewne, jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z WordPressem. “Jak to zrobić?” – kołacze się po głowie tym, którzy znają już wyniki prędkości ładowania się ich strony w przeglądarkach. “Co mogę zrobić, by tego nie spieprzyć by strona nie wybuchła?” – z tym pytaniem przychodzą do mnie Ci, którzy już próbowali, a później szybko uczyli się przywracać stronę z kopii zapasowej. Tak, bo wbrew pozorom, działaniami “przyspieszającymi działanie strony na WordPressie” można sobie zaszkodzić. Na szczęście tylko w sytuacji, gdy robi się ten proces na oślep. I dziś krótka w tym temacie instrukcja. Zacznijmy od rozmiarów…
Czytaj więcej

Jak traktować wtyczki w WordPressie?

Dwadzieścia. Dziś dwadzieścia Tipów dotyczących postępowania z wtyczkami w WordPressie. Lektura – w mojej opinii – dla nas wszystkich obowiązkowa. Bo z jednej strony wtyczki zawsze znajdują się w WordPressie, a z drugiej – mogą sporo w nim namieszać. Jak do nich podejść? I czy na pewno jak pies do jeża?
Czytaj więcej

Co Corgi może zrobić dla Twojego WordPressa?

Wbrew pozorom Corgi to nie do końca zwykłe psisko. Z resztą, właściciele psów wiedzę, że żaden z nich nie jest pospolitym, zwykłym psiskiem. Corgi to narzędzie, które może Ci wiele w życiu ułatwić, przede wszystkim czas i pieniądze zaoszczędzić. Brzmi dobrze? Ba! Brzmi bardzo dobrze!
Czytaj więcej

WordCamp Gliwice – tego się nie da “od-organizować”!

5 dni – tyle trzeba było, bym poczuła, że czas siąść do… Właśnie… Do czego? Na doroczne (poza pandemią) WordCampy jeżdżę regularnie od 2014 roku i po każdym z nich na blogu umieszczam podsumowania. Zawsze zadowolona, roześmiana, pełna entuzjazmu, ze świeżymi pomysłami przywiezionymi z konferencji. Tym razem mam inaczej i nie potrafię tak do końca uchwycić dlaczego. Na zmianę pojawia mi się radość, że #WCGLIWICE się odbył (Monia, Maciek, Tomek, Wiesia – we did it!) wraz ze spokojem i poczuciem, że… Ale czy to już koniec? Bo WordCamp to konferencja inna niż wszystkie… Cokolwiek by się o samych WordPressowych spotkaniach…
Czytaj więcej

Już są! Wtyczki korzystające z technologii AI…

Nie pierwszy (i nie ostatni zapewne) wpis zahaczający o nośny ostatnio temat sztucznej inteligencji na blogu. Wynika to oczywiście z moich własnych przemyśleń i osobistego zafascynowania szerokim spektrum, jakie otwiera przed nami AI. Pamiętam, że raz już mi się tak w życiu zdarzyło i był to czas początków Internetu w Polsce. Dziś, serio serio mam podobnie, jak wtedy. Im więcej o AI się dowiaduję, tym bardziej z pewną dziecięcą ciekawością otwieram szerzej i szerzej oczęta! Nie trzeba było długo czekać, by sztuczna inteligencja zaczęła być stosowana również w WordPressowym świecie. Co ważne – temat świeżusieńki, ale wykorzystywana jest już od…
Czytaj więcej

9 pomysłów na Open AI w Twojej pracy

OpenAI to jedna z najpotężniejszych platform sztucznej inteligencji dostępnych obecnie na rynku. Dzięki niej możesz zoptymalizować swoją witrynę WordPress i zaoszczędzić czas, automatyzując wiele zadań. W tym artykule przedstawimy dziesięć przykładów wykorzystania OpenAI w Twoim WordPressie, które pozwolą Ci na tworzenie treści, poprawę SEO, automatyzację procesów i wiele więcej. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak wykorzystać potężną moc OpenAI w swojej witrynie WordPress.
Czytaj więcej

Zaopiekuj się!

Opieka nad WordPressem

Powierz mi swoją stronę i śpij spokojnie!
Z przyjemnością zajmę się jej działaniem, backupem i aktualizacjami.

Kim jestem?

Nazywam się
Kasia Aleszczyk

i od 2014 roku pomagam ludziom i firmom zaistnieć w necie. Kręci mnie WordPress, komunikacja oraz marketing internetowy. Urodziłam się w latach 80-tych i zawsze określałam się mianem “nietechnicznej humanistki”, a mimo to nauczyłam się “onlinów”. Co więcej – swoją wiedzą z sukcesami dzielę się z innymi!
Sześć lat temu zamieniliśmy hałaśliwe Gliwice na wymarzony domek z ogródkiem i śpiewem ptaków pośrodku niczego (opolskie). W wolnych chwilach (kto powiedział, że trzeba spać?) zaczytuję się w kryminałach Remigiusza Mroza lub Kasi Puzyńskiej. Uwielbiam wyjść przed dom i przy śpiewie ptaków wystawić pyszczek ku słońcu!
Wraz z małżem tworzymy dom dla czworga nastolatków, osoby niepełnosprawnej, pieseła i dwóch papużek, co sprawia, że działanie w chaosie to moja codzienność.

Dla tych, którzy potrzebują przegadać…

Bezpłatna konsultacja

chcesz porozmawiać o WordPressie, narzędziach online lub czymkolwiek związanym z internetowym biznesem? Zarezerwuj termin bezpłatnej, 15 minutowej konsultacji.

What CLIENTS SAYS About Us

Our Testimonial

Tempus quaerat ea voluptatibus metus maxime faucibus nec? Atque harum diam fusce. Dolore voluptate quam facilis. Commodi tristique? Lacus! Volutpat.

Checkout LATEST PRICES

Our Pricing Table

Advance

$44.00/person

Assumenda occaecat fermentum! Suspendisse perferendis. Adipisci eleifend sociis incididunt officia suspendisse nostrum omnis erat. Mus consectetuer..

Premium

$55.00/person

Assumenda occaecat fermentum! Suspendisse perferendis. Adipisci eleifend sociis incididunt officia suspendisse nostrum omnis erat. Mus consectetuer..

Basic

$30.25/person

Assumenda occaecat fermentum! Suspendisse perferendis. Adipisci eleifend sociis incididunt officia suspendisse nostrum omnis erat. Mus consectetuer..

Get in touch!

We love to hear from you.

Rock Street, San Francisco

Błąd: Brak formularza kontaktowego.