WordPress

nie zbieraj leadów

Nie zbieraj „leadów”! Nie są ci potrzebne!

Ostatnio tak mam, że mniej tu tutoriali, więcej za to przemyśleń. Starzeję się, czy dojrzewam? Niezależnie – podumam sobie później – dziś chcę powiedzieć ci jedno: Nie zbieraj „leadów”! Dlaczego? Poczytaj. Zobacz moje kursy online!

25 komentarzy
sukces w WordPressie

Otwórz firmę – mówili. Będzie sukces – mówili…

Lubisz pływać? Ja niedawno w newsletterze zachęcałam do skakania na główkę. Uczciwość nakazuje mi jednak napisać dziś wprost: trochę tego żałuję… Czy postąpiłabym inaczej? Skąd! Dlaczego więc i czego żałuję? Poczytaj… Zobacz moje kursy online!

2 komentarze
newsletter w WordPressie

Newsletter na blogu i dlaczego polecam MailerLite?

Czy nie jest tak, że newslettery przypominają trochę miśki Harribo? Są „różnokolorowe” (każdy autor pisze po swojemu), wszyscy wiemy, jak smakują (w końcu każdy jakiś newsletter otrzymuje) i w dodatku każdemu z nas nadal pozytywnie się kojarzą (z jakichś powodów się na newslettery zapisujemy!). Co jakiś czas przypominają też słodkie chwile dziecięcego zapomnienia… Dziś zabieram cię w powrót do […]

12 komentarzy
WordPress nie jest taki straszny

WordPress – bo da się go oswoić

Dziś wpis, w którym chcę ci pokazać, że nie taki WordPress straszny… Dziś wpis napisany nie tylko przeze mnie. Dziś wpis, w którym 3 sympatyczne dziewczyny opowiadają o swoich przygodach z WordPressem. Zaciekawiłam? Poczytaj koniecznie. Zobacz moje kursy online!

2 komentarze
strona na WordPressie

Zrób sobie stronę na WordPressie! Yyyy… Czy na pewno?

Zaskoczeni? Powiem tak. Jeśli myślisz o stworzeniu swojej strony internetowej, jeśli potrzebujesz strony dla swojego biznesu, jeśli chcesz zlecić jej stworzenie. Więcej. Jeśli pytasz w firmach, czy znajomych, jak to zrobić i wszędzie słyszysz: „Zrób to na WordPressie”, to ja piszę ci: „STOP!”. Tak, stop! Koniecznie najpierw poczytaj. Bo dziś trochę o tym, czy na […]

10 komentarzy
kurs online

Kurs online – czy to zajęcie dla Ciebie?

Jesteśmy świadkami pewnego boomu. Jak kilka lat temu wszyscy zakładali bloga, tak teraz każdy „robi swój kurs online”. Też masz taki plan? Koniecznie poczytaj, z czym to się wiąże. Czytaj, czytaj, bo rzadko kto powie ci całą prawdę. Zobacz moje kursy online!

32 komentarze
tworzenie stron w WordPressie - jak zacząć biznes

Jak zacząć biznes: „Tworzenie stron w WordPressie”?

Jestem dziwna z pięciu powodów: bo lubię swoją konkurencję, bo wymieniam się z konkurencją swoim „know how”, bo wierzę, że wspólnie możemy więcej, bo głęboko ufam, że nie musimy zwalczać się nawzajem i… Bo pomagam mojej przyszłej konkurencji zaistnieć. Myślisz o tworzeniu stron na WordPressie za pieniądze? Dziś pięć największych moich błędów z (nie)chlubnych początków. Zobacz moje […]

4 komentarze
podsumowanie roku na blogu

Idź za głosem serca!

Trywialne, prawda? A jeśli powiem ci, że własnie tak zrobiłam i dziś dzielę się tym, jak na tym wyszłam? Może więc trywialne nie zawsze oznacza: skazane na niepowodzenie? Ciekawi? Zapraszam! Zobacz moje kursy online!

10 komentarzy
czego można się nauczyć w rok

Nie umiem. Nie dam rady. To się nie uda.

„Bo jeśli coś może się nie udać, to z pewnością się nie uda”, prawda? Tak, wszyscy znamy prawa Murphy’ego. I ja też je znam. Pierwszy raz przeczytałam je w siódmej klasie (ja z ery „przedgimnazjalnej”) i byłam nimi zachwycona. Dłuuuugo mi później towarzyszyły, bo… Pasowały do mnie idealnie 🙁 A później pojawił się w moim życiu […]

10 komentarzy
wtyczki i motywy dla WordPressa

Paczki, czyli wtyczki i motywy dla WordPressa

WordPress jest genialnym narzędziem do tworzenia stron, blogów i wszystkiego, co tylko się zamarzy w Internecie. Ma oczywiście swoje nieliczne wady, jednak jego możliwości przewyższają je kilkukrotnie. Jakie możliwości? Możliwości związane z rozbudowywaniem jego funkcjonalności. Dziś trochę o tym, o co możemy WordPressa poszerzyć. Zobacz moje kursy online!

4 komentarze

Zobacz moje kursy online!

Kup kurs online i zacznij sprzedawać na własnym WordPressie